Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bennem ez a paradoxon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ez a paradoxon?

Figyelt kérdés
Férfiként én kiállok a feminizmus és az egyenjogúság mellett, viszont egyre inkább vágyódok egy olyan nőre aki szereti a házimunkát és szívesen csinálja. Pedig én sokszor ellenzem a tradícionális nemi szerepeket. Megvetem a nők tárgyiasítását, de eléggé nézem a nő külsejét.
2019. febr. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mert a férfiak alapból vizuális lények, és lusták.
2019. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Karena26 ***** válasza:
0%
Ez a paradoxon nem benned van, hanem a logikátlan társadalmi gondolkodás és a természetes ésszerűség keveredésében.
2019. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizetek egy sört neked, hga találsz olyan nőt aki SZERETI a házimunkát :) Most itt ne arra gondolok, hogy kitakarít, megfőz, hanem hogy szereti. Mert az igaz, hogy ên pl.megcsinálom, de nem szeretem.
2019. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem föltétlenül paradoxon és feminizmus nem jelenti azt, hogy nem nézed meg a nők külsejét..


A legkomolyabb problémák, amivel egy feminista foglalkozhat az a nemi erőszak, vagy családon belüli erőszak, stb.

2019. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi paradoxon. Az egyenjogúság arról szól, hogy mindenkinek joga van dönteni. Ha te úgy döntesz, hogy neked az ideálod takarít és jól néz ki, attól még lehetsz feminista és nem tárgyiasítottál senkit.


#3: Vannak rendmániás emberek! :D Egy szűretlen búzasört elfogadok.

2019. febr. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!