Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen felállást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen felállást preferáltok és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a párotoknak van saját ingatlana. Közös albi, közös ingatlan vagy hozzá költöznétek?
2019. febr. 12. 23:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Hozzá költözöm,és 20 év mulva repülök egy börönddel,aha,én soha nem költözöm be máséba..
2019. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor te közösen szeretsz repülni vagy fizetni, hogy a másik repül esetleg a férfi költözzön hozzád, hogy te röptethesd egyes?
2019. febr. 12. 23:13
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van saját ingatlanom, attól függ, mi a legésszerűbb döntés. Mondjuk az egyiket ki tudnánk adni albérletnek.
2019. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Inkább költözzön ő hozzám. De akárhogy is döntünk, nekem maradjon meg a lakásom, hogy szükség esetén legyen hova mennem. Max ha nála költözünk össze, addig kiadom.
2019. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk közös alibink van a feleségemmel. Együtt voltunk a gyilkosság időpontjában.
2019. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Oké :D
2019. febr. 12. 23:17
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem csal üt stb nem kell reptetnem,de nálad ez belefér tudom.. Nálam nem,és pasik pénzétől függés se fér bele nálam..
2019. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Van saját lakásom. Páromnak is van. Az egyik ki lesz adva albiba.

Biztos, hogy normális ember nem megy albérletbe,ha van saját ingatlana az adott településen.

2019. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Máshoz nem költöznék. Maximum úgy, ha nekem is lenne saját lakásom, tehát nem kerülnék az utcára esetleges szakításkor. Vagy mondjuk úgy, hogy az én pénzemből felújítjuk és ez mind le van papírozva, tehát valamennyi tulajdonrészem van a házból. De ez meg olyan balfsz megoldás. Szerinem korrektebb, ha egyértelmű, hogy mi kinek a tulajdona. Igazából összeköltözés első pár évében a közös albérleten kívül szerinem nem sok értelme van másnak. Szerelem meg elköteleződés ide vagy oda de lakva ismerszik meg az ember. Azért annyi tudatosság kell, hogy legyen valami B terve mindkét félnek.
2019. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hozzá vagy hozzám, a másikat meg kiadni. Nekünk úgy alakult anno, hogy hozzám jöttünk, mert ő másik városban lakott és én nem akartam vidékre költözni. Semmi nincs ebben, nem adta ki a házát. Ha nem lenne saját lakásom, akkor sem látnám értelmét kivenni egy albérletet, ha csak szintén nem másik városban van az övé. Minek fizessünk másnak, ha van ingatlan?

26N

2019. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!