Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt van, hogy az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van, hogy az, hogy a baràtomnak edzèsen megsèrült a tèrde izgalomba hoz?

Figyelt kérdés
Baromi cikinek èrzem előtte is az egèszet, nem tudom mennyit "vàgott le" belőle. Egy napig nem bìrt làbraàllni, ès megkèrt hogy segitsek neki kimenni a wc- re stb. meg "làtvànyosan "szenvedett. Èn meg teljesen rà voltam izgulva ez idő alatt, volt, hogy ùgy fel voltam izgulva rà mintha bepisiltem volna. Aztàn kèsőbb elkezdett össze vissza rohangàlni ügyeket intèzni, ùgy hogy alig bìrt rààllni a làbàra, mint egy mozgàssèrült, ès kèrte , hogymenjek vele segiteni, màr totàl kèsz voltam. Nèztek is , mert baromi idètlenül nèzhettünk ki, pròbàltam termèszetesen viselkedni. Igazàbòl az izgat fel hogy ő valahogy termèszetesen veszi az ilyen dolgokat, mintha mindennapi lenne. De èn ezt az egèszet, hogy ezt hozza ki belőlem abnormàlisnak ès kìnosnak tartom... szerintetek mitől van ez ès hogy tudnàm kiiktatni ezt az èrzèst?
2019. febr. 13. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Jó kérdés.


Lehetséges-e, hogy tetszik neked az ereje, hogy sebesülten is "harcol"?


Nincs jobb ötletem.:D

2019. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem vagy gyógytornász? :-D
2019. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az izgat téged, hogy ki van szolgáltatva neked, mozgásképtelen.

Nem lehet kiiktatni ezt az érzést, domina vagy és kész. Szex közben kikötözted már a pasidat?

2019. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, amíg el nem kezd hiányozni a dolog. Amikor azt kívánod bárcsak baja esne, na akkor lesz gáz. :D
2019. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevallom , az is eszembe jutott, persze nem akarok neki rosszat. Ami fura, hogy nàla is van valami defekt, mert szereti magàt sajnàltatni. Mikor egy ève elesett biciklivel, ès sàntìtott nagyon, meg a karja is megsèrült, a haverja szòlt rà kèt hèt mùlva hogy olyan màr mint a romàn koldusok, hogy mikor nem làtja senki ès vège a műsornak normàlisan megy. Utàna hagyta abba.... addig alig vàrta hogy bekenegessem, ùgy hogy màr semmi baja nem volt. Akkor kicsit megingott a bizalmam azèrt benne ez ügyben....
2019. febr. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!