Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog felnőtt embereknél ezen megsértődni? Ti tartjátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már kb 2 hete megbeszéltem haverral, hogy holnap végre ráérek, meg ő is és elmenni hozzájuk, megnézni valamit a gépén (mert szarakszik). Kb este érnék haza, de a barátnőm teljesen ki van akadva, hogy miért teszem ezt valentin napon? este ígyis-úgyis együtt lennénk. Ezt megmondtam neki, most meg duzzog, hogy látja már nem is szeretem és inkább más nőkre gondolok. (?) Azt se értettem, hogy ez hogyan jön ide, mikor férfi baráthoz megyek, kinek 1 nő sincs a lakásában se a környékén. Mondtam neki, akkor jöjjön el velem, haver biztos megengedi, de ezért a kijelentésért is én lettem a nagy bunkó.

26/férfi

24/nő


2019. febr. 13. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Az év összes napján szoktunk örülni annak, hogy megszületett a párunk. De ettől még megünnepeljük a születésnapját is, nem? Mi a francért akkora baj, hogy a szürke hétköznapokba belecsempészünk pár ünnepnapot? Talán te is tehetnél érte, hogy ne a tv előtt döglődve teljen el, hanem kitalálhatnál neki valami kedves, és felejthetetlen programot, ami még közelebb hoz benneteket egymáshoz. Csak persze ehhez már lusta vagy gondolom...
2019. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért nem hívtad eleve magaddal amikor megbeszéltétek a haverral? Utána meg elmentek enni egy sütit hazafelé egy cukrászdában vagy ilyesmi és kész lesz a géped és a barátnőd is megnyugszik.

Ha végképp megsértődött akkor május elsején vegyél neki egy májuskosarat az ráadásul magyar szokás.

2019. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én párom dolgozni lesz (besegít rokonnak), így beszéltük meg. Majd este kajolunk valamit, vagy megnézünk 1 filmet, stb. Jó mondjuk nálunk sincs az a nagy láv, eleinte próbáltam programokat szervezni, most már lesz@rom. De a Valentin nap eddig sem játszott fontos szerepet az életemben, akkor sem ha boldog voltam vkivel.

Előre lepaktáltuk, ha most kiakadnék hogy jajdemiértkellezt, én lennék a hülye.

2019. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sikerült a szamító gépet megcsinálni? 😀
2019. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sikerült :)
2019. dec. 16. 02:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Eleve hiányzik a bizalom, mert a szavadat is kétségbe vonja,hogy nem oda mész ahova mondod. Ez jellemző tulajdonság manapság, oda-vissza működik. Nekem például soha nem kellene olyan társ ( nő vagyok),aki kérdőre vonna, nem hinne a szavamnak,és még kordában is akarna tartani,hogy csak ide mehetek ráadásul vele együtt. A helyedben elgondolkoznék azon,ha most ezt csinálja, amikor még nem a feleséged, hogy akkor majd mire számíthatsz tőle.
2023. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!