Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miért vannak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vannak ennyire "megőrülve" amikor harisnya van rajtam?

Figyelt kérdés
Most hogy ilyen jó idő van, inkább szoknyát veszek fel harisnyával, mint nadrágot. Akárhol vagyok, metrón, boltban, munkahelyen, nincs olyan férfi akit ne kapnék azon, hogy nyíltan vagy titokban a lábamat stíröli. Érdekes mert nyáron, amikor nincs rajtam harisnya, fele ennyit sem bámulják a lábam. Fiúk, miért vadít ez meg titeket ennyire?
2019. febr. 19. 12:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Milyen furcsa lehet nőnek lenni, engem zavarna, ha állandóan a testemet bámulnák, mint egy húskirakatot az éhezők.
2019. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha tettél volna képet is akkor jobban hozzá tudnák szólni...:)))
2019. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ahogy írták is itt korábban, a férfiak többsége így tél végén iszonyúan ki lehet éhezve a szép női lábak látványától. Aztán a tavasz előrehaladtával megszokják, ahogy egyre több csaj fog szoknyában járni, nyárra meg teljesen természetes lesz. Most viszont, ahogy újra éled a természet, a férfiakban is megindul a "pezsgés"... ;)
2019. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Pedig még csak nem is magas sarkúban járok egyelőre, hanem bakancsban (csak a munkahelyemen veszem át a cipőt), de az utcán így is majd kiesik a férfiak szeme.
2019. febr. 19. 13:49
 15/24 anonim ***** válasza:
18%

#11 meg szerencse hogy én utalom a harisnyákat meg a szoknyakat ruhákat túl noies ruhákat. Idegseitene ha állandóan bámulnak

Egyik labmanias is irta h sutyiban fotózza nagyon beteg

Örülök h soha nem hordok , rövidndragot , szoknyát , szandált , papucsot így nincs mit fotózni 😀😀

Ezért is utalom a nyarat

Utalok lengen öltözni nem is teszem meg. Mindig hosszú farmerben vagyok legyen az idő bármilyen


Ferfiak midnent megnéznék vizuális típusúak

2019. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csak azt nézik, hogy jól kivetkeztél, pedig még tél van.
2019. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább örülj neki, hogy megnéznek, és tetszel a férfiaknak. Sok nő, aki nem ilyen szerencsés, hogy jó alakja van, mit nem adna azért, hogy csak egyszer is valaki megnézze...
2019. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem látszik benne a narancsbőröd.

32/f

2019. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%
A harisnya bakanccsal amúgy kifejezetten izgató tud lenni, de mindenképpen vonzza a szemet.
2019. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora álszent pitsa vagy, jól tolod amúgy.
2019. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!