Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miért vannak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vannak ennyire "megőrülve" amikor harisnya van rajtam?

Figyelt kérdés
Most hogy ilyen jó idő van, inkább szoknyát veszek fel harisnyával, mint nadrágot. Akárhol vagyok, metrón, boltban, munkahelyen, nincs olyan férfi akit ne kapnék azon, hogy nyíltan vagy titokban a lábamat stíröli. Érdekes mert nyáron, amikor nincs rajtam harisnya, fele ennyit sem bámulják a lábam. Fiúk, miért vadít ez meg titeket ennyire?
2019. febr. 19. 12:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert szexi, főleg, ha szép lábad van. Nem kell túlgondolni.
2019. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%
Én is így járok mostanság, kis fekete szoknya, fekete harisnya, bakkancs. Tudod miért néznek? Mert a férfiaknak bejönnek a szép nők. Durva mi? :D ide a nobel díjat.
2019. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk én is rajongok a harisnyás lábú csajokért, szerintem nagyon izgatóak, és mindig megbámulom őket. No de az ilyen lányok épp ezért is öltöznek így, és tisztában vannak hogy rengeteg pasinak tetszenek.
2019. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

1, Miért érzem azt az ilyen "lábas" kérdéseknél, hogy igazából férfi írhat, ilyet hirtelen nőnek titulálva magát?;

2, Ha nem így lenne, akkor miért nem ír több alkalommal "lábas" kérdést azon nők, akiknek a fent említett dolog feltűnő?;


A fő kérdésre a válasz:

Végre kezd tavasz lenni, így szabadabban öltöznek az emberek, többet láthatunk a nőkből is. Tehát újítás kezdődik. Emellett sok nőnek szép lába/lábfeje van, amit jelenleg csak még harisnyán keresztül láthatunk.

Ha áttetsző a harisnya, akkor már enged többet láttatni a szép lábakból. Szóval csinos, szép, jó így tél után végre női tappancsokat látni ismét.

2019. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!