Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok a semmiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a semmiért?

Figyelt kérdés
Szakítanátok, ha nem lenne különösebb okotok rá, de belül mégis úgy érzitek nem ő az igazi? Főleg, hogy a másik tervez veled és 8éve vagytok együtt.

2019. febr. 19. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen. Az, hogy ő nem az "igazi", szerintem bőven elég indok. 8 év semmire sem indok, csak hogy még több időt húzzatok le a wc-n.

Ó, ha látnám, hány meg hány ember van ebben a helyzetben...

2019. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem vagyok gyáva és önző. Miért húznám tovább ha tudom, hogy nem vele akarom leélni az életem? Az ilyen langyos fos kapcsolattal magammal is kicsesznék, mert az ilyennél sokkal jobb egyedül, illetve a másikkal is kicsesznék, ráadásul elvenném mindkettőnktől az esélyt arra, hogy a megfelelő partnerrel találkozzunk.
2019. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De még azon gondolkodtam, hogy mi van ha minden hosszú távú kapcsolat ilyen és a szakítással olyan dolgot teszek amit egész életemben bánni fogok? Még indokot sem tudnék rá adni, hogy miért szakítok.
2019. febr. 19. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
En soha nem ertettem, amiko az az indok a nem szakitasra, hogy de mar x eve együtt vagyunk. Es? X eve szar, akkor mar csak azert is benne ragadsz? :D Ha meg nem o az igazi, akkor plane nem vesztegetnem tovabb az idomet.
2019. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem sz.r, csak olyan semmilyen.
2019. febr. 19. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék.Megpróbàlnám újraértékelni a kapcsolatom,pozitív értelemben.Ugyanakkor egy kis önvizsgálat sem árt,lehet bennedcan a baj,és a párodtól várod el a megoldást?
2019. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért szakítottam exemmel, bár ott szerintem ő sem engem akart, csak elvolt ebben a híg fosban.


Szerintem életem legjobb döntése volt, pedig együtt éltünk, évek óta, közös minden volt, még állataink is voltak, de egyszerűen nem bírtam tovább és tudtam, hogy ÍGY biztos nem akarok élni.


Egyébként a környezetem kifejezetten örült, mert ők régebb óta látták, hogy értelmetlen, csak nem akarták szóvá tenni.


N

2019. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látod utolsó, nálunk még ez sincs, hogy valaki máshogy gondolja a környezetben, mindenki azt mondja, hogy szeretné, ha ilyen kapcsolata lenne, látszik rajtunk mennyire szeretjük egymást. Bennem mégis folyton motoszkál a gondolat, hogy nem ő életem szerelme. Tényleg nincs ok, csak mintha valami tudat alatti dolog lenne.
2019. febr. 19. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem Ő az igazi,nem elég ok a szakításra?Hogy csak elvagy,de boldog nem?Szerintem ez bőven elég.Muszály lennie egy pontosan, jól megfogalmazott indoklásnak?
2019. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Megértelek... nálam ugyanez a helyzet, mindenki azt mondja, milyen jók vagyunk együtt, de 15 év után sajnos én most kezdek el kételkedni abban, hogy együtt kell folytatnunk. Ugyanakkor ott van az elmúlt 15 év, az együtt töltött idő, a szép emlékek, és a tény, hogy ő a "másik felem", nagyon furcsa lenne nélküle, és tudom, hogy szeret. Mégsem tudom elfelejteni ezt a gondolatot, nem tudom, mit tegyek. Külső szemlélőként Neked azt mondom, ha már megfogalmazódott ez a gondolat, akkor eljött az idő a szakításra, hátha teret tudsz nyitni valami újnak.
2019. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!