Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mi a fenéért gond a távolság amikor egy lehetőség lenne olyannal ismerkedni, akivel internet nélkül ki se alakulhatott volna semmi?

Figyelt kérdés

Jó most nem ilyen több ezer kilométerre gondolok hanem kb. 100-200km legalább. Mi ezzel a gond? Hogyha nagyon szeretik egymást össze is lehet költözni. Az internetes ismerkedés egy lehetőség lenne arra, hogy olyannal ismerkedjek meg akivel nem tudtam volna. Ilyenkor a távolság hagyj ne szabjon már gátot!

Randivonalon vagyok fent és nevetségesek azok a budapesti csajokon akik csak budapestiekkel akarnak ismerkedni. Én bp-től 20-30 km-re lakok (kerületektől függ) ez igazán lóf@$znyi távolság. Mi ez a lustaság csajok? És még néha én kapom meg azt, hogy lusta vagyok mikor, ha valakit megszeretek akkor 200km se lenne gáz. Le is írtam bemutatkozásban azt, hogy szellemi fogyatékosoknak tartom azokat akik bpi létükre nem hajlandóak bpn kívüli emberrel ismerkedni. Mondom mégegyszer össze is lehet költözni idővel!


2019. febr. 20. 07:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látszik, szellemi fogyatékos vagyok, de amig Pesten vannak férfiak, addig ott keresek. Vagy te eljöszz 200 kilométerről szerda este, mert találtam egy jó programot? Tavkapcsolat eleve nem érdekel.
2019. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is vita ki költözzön. 400km távolságra vagyunk egymástól. Én nem akarok költözni mert a lányom apja és nagyszülei unokatestvérei itt élnek tőlünk nem messze. Páromnak csak anyuja meg keresztanyja van mint csaladtag. Na meg a barátok. Igaz még pár hónapja vagyunk együtt. Hát nem tudom mi lesz....
2019. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Olyan adatlappal, amiben kapásból szellemi fogyatékosnak nevezem embereket, csak mert mások az elképzelések, ne csodálkozz, hogy nem állnak veled szóba.


Egy beképzelt bunkó vagy, aki azt hiszi, ő aztán tudja a tutit.

2019. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez összetett kérdés.


Például nem mindegy, hogy a két fél közötti távolság milyen életkorban találja őket. Akinek még nincs kialakított élete, fiatal, pályája elején van, még tanul, sokkal rugalmasabban költözik, mint az, aki már kialakította az életét, lakása van, esetleg egy jó munkahelye, amit nem akarna otthagyni, esetleg már sokat váltott, és nem akar ismét csak egy párkapcsolat miatt.


Másrészt az ingázás nem mindig megoldható, nincs mindenhol (jó) tömegközlekedés, nincs mindenkinek jogosítványa.


Amúgy én ismerkedek BP-n kívül budapestiként, de hozzám nem tud költözni senki, mert kicsi a lakás, én meg nem költözöm távolra, mert a munkám ide köt, jogsim nincs, agglomeráció esetén is a munkahelyemhez közelebbi oldal, ami jelenleg Buda, előnyt élvez, a másiknál be kell kalkulálni a városba bejutást és a városon keresztül átutazást hosszú távon, én meg napi 2 óránál többet nem utazok, ha nem muszáj, mert nem csak dolgozni meg aludni szeretnék a nap 24 órájában.

2019. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
"Akkor kiket kerülgetek én Budapesten egész nap a kocsimmal?" - Engem max a zebránál kerülgethetsz, mert egész életemben tömegközlekedő voltam, vagy időm vagy pénzem nem volt még megszerezni a jogsit, és most is van más, amire jobban kell a pénz meg az idő, pedig a KRESZ-t már magamtól elkezdtem, de még mindig halogatni vagyok kénytelen.
2019. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Alapból 3-hoz hasonlóan akik csak barátokat keresnek, ismerkednek, beszélgetnek, mi a francot keresnek TÁRSkeresőn ?! Nem kell raplizni, hogy nem csak beszélgetni akarnak ott az emberek. Ugyan úgy, ahogy itt a gyk-n felhördülnek azon, ha valaki ismerkedne, mert ugye nem ez az oldal funkciója, ott is lebannolhatnák a francba azokat, akik nem társat keresnek a társkeresőn.

32/f

2019. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
16. Én konkrétan olyan "társ" keresőkön nyomultam egy ideig, ahol be lehetett jelölni, hogy csak barátkozni jöttél. Mert egy időben szerettem volna beszélgetni srácokkal, ugyanis a haverjaim eltűntek, a nőkkel meg nem jövök ki jól. Fórumokon nem találtam még közös érdeklődési körrel se senkit. Ismerkedős oldalt találva, viszont annak ellenére, hogy mindenhol kifejtettem, hogy barátok után nézelődök, senkit nem érdekelt. A gyakori meg tényleg nem társkereső. Olyan oldal meg nincs ahol barátkereső van.
2019. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Én napi szinten ingázok. Tele a törpöm vele.

A kövi megálló már Pest, hurrá, de akkor is. Mire beérek dolgozni, meg este haza lemerülök. A családom alig lát, tudom hetente tegyek ki egy friss fotót a hütöre.

És itt a városhatártól pár kilométerre vagyok, más Bpn belül utazik annyit mint én oda vissza.

Ezek után 2-300km persze kutyafüle, mi?

Igen is akadály a távolság. És tök mindegy, hogy a kocsidban ringatod a segged, vagy tömegközlekedéssel szívsz az életed utazással töltöd, nem a jobbik értelemben.

Összeköltözés: csapot papot otthagynál, mert költözés? Munka haverok család stb? Ma mondjuk az ovi óta cimbidhez csak becsöngetsz, és ott van, holnap meg már Veszprémben vagy. Csak úgy felugrasz hozzá, mert jó lenne együtt sörözni? Vagy webcam, és mindenki otthon, mégis közel?

Ha nem akadna ki a párom, mondanám, hogy csak egy hétre ugorj át hozzánk, és intézd onnan a mindennapod, hiszen adott esetben csak Bp van köztünk, nem táv.


Na sok sikert.

2019. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek.

"Hogyha nagyon szeretik egymást össze is lehet költözni." - ez tökéletesen igaz. Na de az ismerkedés legelején honnan a túróból tudja az ember, hogy szerelmesek-e egymásba? :D

2019. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#19 vagyok

Még néhány gondolat:

Nem vagyok híve annak, hogy km-ben határozzuk meg a távolságot. Időben és macerában életszerűbb. Köztünk a párommal olyan kb 50 km volt, mikor összejöttünk.

Az semmiség, nem?

Hát nem, 4-5 óra utazás, ami persze csak munkaidőben kivitelezhető, 16:00 után semmilyen tömegközlekedési lehetőség NINCS. (Nem az, hogy nem tetszik... nincs.)

Persze ez is úgy, hogy egy átszállással, ahol 2 perc átszállási idő volt, a csatlakozást meg rendszeresen lekéstem az előző járat késése miatt, ilyenkor ácsoroghattam a tűző napon, zuhogó esőben egy órát.

A páromat ugyan véletlenszerűen ismertem meg, és "már késő volt" nemet mondani, mert beleszerettem, de ha most lennék társkereső, akkor ebből a macerából nem kérnék még egyszer, hogy őszinte legyek.

A másik, hogy mindig 1-2 hétre előre meg kellett szerveznünk, hogy mettől meddig leszünk együtt. Semmi spontaneitás. Csomó programról maradtunk le, mert hétköznap egyikünk se tudott 4-5 órát utazgatni munka után (pláne, hogy másnapra akkor muszáj lett volna szabit kivenni).

Szörnyű volt. Mi hamar összeköltöztünk, mert már évek óta ismertük egymást, mire párkapcsolatba kezdtünk, de egy frissen megismert vadidegennel biztos, hogy nem bútoroznék össze, ezt a rémálmot meg pár hónapnál tovább csinálja a búbánat.

A páromért megérte, de egy olyan ember kedvéért nem lennék rá hajlandó, akit csak pár napja ismerek(?) némi netes csevegés alapján.

2019. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!