Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mi a fenéért gond a távolság amikor egy lehetőség lenne olyannal ismerkedni, akivel internet nélkül ki se alakulhatott volna semmi?

Figyelt kérdés

Jó most nem ilyen több ezer kilométerre gondolok hanem kb. 100-200km legalább. Mi ezzel a gond? Hogyha nagyon szeretik egymást össze is lehet költözni. Az internetes ismerkedés egy lehetőség lenne arra, hogy olyannal ismerkedjek meg akivel nem tudtam volna. Ilyenkor a távolság hagyj ne szabjon már gátot!

Randivonalon vagyok fent és nevetségesek azok a budapesti csajokon akik csak budapestiekkel akarnak ismerkedni. Én bp-től 20-30 km-re lakok (kerületektől függ) ez igazán lóf@$znyi távolság. Mi ez a lustaság csajok? És még néha én kapom meg azt, hogy lusta vagyok mikor, ha valakit megszeretek akkor 200km se lenne gáz. Le is írtam bemutatkozásban azt, hogy szellemi fogyatékosoknak tartom azokat akik bpi létükre nem hajlandóak bpn kívüli emberrel ismerkedni. Mondom mégegyszer össze is lehet költözni idővel!


2019. febr. 20. 07:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én már kezdtem 2-300 km-es távolsággal, csak ott a pasi volt pesti, én vidéki.

Eredmény? Amikor beindulgatott a kötődés, mert nem voltunk többé random ismeretlenek, elkezdődött a "se veled- se nélküled" is... "A távolság nagy, és ha beszélgetünk, a havi 1-2xi tali is lassabban jön el"-mondá ő. "De mit számít", kérdtem én, "ha fontosak vagyunk egymásnak?" Mert állítólag azok voltunk.

Ehhez képest ő több, mint fél éve, én meg idestova 4 hónapja élek egy olyan kapcsolatban, ahol mindkettőnk párja a saját városában lakott/tanult.

De most mindketten (gondolom) meg lettünk sz.patva, mert én hazaköltöztem, gyaníthatóan a csaj is, mert ugye az egyetemek bezártak...azaz távkapcsolatok, amikből már mindenkinek elege lett, ON, megint. :) Halleluja.

Az egyszer biztos, hogy ez a karanténdolog sok kapcsolatot fog újraírni, de bízok benne, hogy mire ez lemegy, végre összeköltözhetünk párommal az (hamarosan már csak egykori) egyetemi városomban. Jelenleg ez a tudat éltet.

2020. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!