Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőm olyan dolgokat mesélt el ismerősének, amiket nem lett volna szabad. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval elmesélt olyan dolgot, amit csak ő meg én tudunk, a társadalom által eléggé megvetett dolog, mindegy, leírom, néha gyógyszerezem magam, ennyi, aki akar kövezzen nyugodtan, ez van. Ő elmesélte egy nagyon friss ismerősének, ez az ismerőse pedig tovább adta az exemnek. Az exem felhívott, hogy tudjam, hogy a barátnőm miket terjeszt rólam. Sajnos biztosan igaz, hogy elmesélte a dolgot, mert mondta, hogy össze ismerkedett ezzel a lánnyal a barátnőm, együtt szórakoztak egy társaság pár hete. Az exem pedig elújságolta, hogy ez a csaj tudja a dolgot, mert a barátnőm terjesztgetni. Nem értem miért.. Odaáig van értem, azt mutatja, úgy viselkedik, elfogadja a rossz szokásaimat és minden velem járó baromságot és jót is. Miért csinálta ezt? Számonkértem, de még csak odáig jutottunk, hogy visszakérdezett, hogy Ki mondta? Ebből nekem az jött le, hogy nem csak egy embernek mondta el, hisz, akkor nem ez lett volna a legelső kérdés ugye..

Most a gyógyszerezést kérem tegyük félre és koncentráljunk a kérdésre.

Mi tévő legyek? Bizalmat kicsit meglőtte ez a húzása. Nem értem, hogy miért mocskol be engem ezzel, hisz magát is mocskolja, hogy egy ilyennel van együtt..

Mi ez az egész és ti mit tennétek?


2019. febr. 20. 13:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek ugyanott van a privát szféra határa. Elvileg együtt lehetne maradni, de akkor nagyon-nagyon sokat kell tanulni a barátnődnek, hogy mi az, amit elmondhat (mert nem zavar téged) és mi az, amit nem.

Pl. nekem is furcsa lenne, ha valaki ilyet elmondana a partneréről. És furcsa lenne, hogy a másik fél nem érzi, hogy ezek nagyon bizalmas dolgok, és nagyon tönkre lehet tenni ezzel az illetőt, ha közhírrét teszik. Mert az várható volt, hogy akinek elmondták az is tovább fogja mondani.


Az más kérdés, hogy a "gyógyszerezés", ha jól értem, kábító/nyugtató hatású szereket jelent, nem mondjuk Kalmopyrint. A kábítószerezés rövid úton tönkre teszi az egészségedet, hagyjál fel vele. Ha önerőből nem bírsz leállni, kérjél segítséget drogambulancián.

2019. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy nem tud mit mondani mert ő nem mondta senkinek 1 ember kivételével, aki amúgy is tudja rólam, közben kiderült, hogy egy barátnőjének mondta, aki a tesójának mesélte, aki meg az exemnek, aztán kitudja kiknek lesz ez még szétkürtölve.
2019. febr. 20. 13:57
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy bocsánat azért kicsúszhatna a száján.
2019. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem ez nem nagy dolog. Ha csinálnám, vállalnám, hogy ez vagyok. Ugyanígy az alkeszság. Az sem titok, egy gusztustalan dolog.
2019. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Összevissza beszél. Még a felelősséget se vállalja fel, hogy hülyeséget csinált (még ha nem is akarattal). Ismerős az ilyen ember, csak épp munkahelyi dolgokban...

És nagyon sötét, ha azt képzeli, hogy akinek elmondja, nem adja tovább.

Hát... én kirúgnám, de nyilván te szereted és ismered, én pedig nem.

2019. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
Veled gondolom nem tud róla beszélni, hiszen nem vagy hajlandó leállni vele. Akkor mégis kinek beszélje ki magát szerencsétlen? Néha jó meghallgatni egy kívülálló véleményét, hátha nem is olyan rossz a helyzet, mint ő gondolja, vagy kaphat egy-két jó tanácsot.
2019. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen,az.Nem kötelező drogossal,magát gyógyszerezó,vagy alkoholistával együtt lenni.A csaj is próbâlná jól kihozni magát pozitìvan a helyzetből,egy bocsi helyett.
2019. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Szóval ha otthon valami gond van, pl férj iszik, vagy drogozik, nőzik, szerencsejátékozik, a nő kussoljon róla és tűrje el, nehogy szegény pasikát megszólják? Viccország.
2019. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem,nem kell eltűrni,el is lehet menni.Ez nekem egyértelműbb is,nem pedig hogy olyannak mesélem,aki majd körbeadja a témát.
2019. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha minden problémánál elhagynánk egy férfit azonnal, akkor az összes egyedül rohadna meg. :)
2019. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!