Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőm olyan dolgokat mesélt el ismerősének, amiket nem lett volna szabad. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval elmesélt olyan dolgot, amit csak ő meg én tudunk, a társadalom által eléggé megvetett dolog, mindegy, leírom, néha gyógyszerezem magam, ennyi, aki akar kövezzen nyugodtan, ez van. Ő elmesélte egy nagyon friss ismerősének, ez az ismerőse pedig tovább adta az exemnek. Az exem felhívott, hogy tudjam, hogy a barátnőm miket terjeszt rólam. Sajnos biztosan igaz, hogy elmesélte a dolgot, mert mondta, hogy össze ismerkedett ezzel a lánnyal a barátnőm, együtt szórakoztak egy társaság pár hete. Az exem pedig elújságolta, hogy ez a csaj tudja a dolgot, mert a barátnőm terjesztgetni. Nem értem miért.. Odaáig van értem, azt mutatja, úgy viselkedik, elfogadja a rossz szokásaimat és minden velem járó baromságot és jót is. Miért csinálta ezt? Számonkértem, de még csak odáig jutottunk, hogy visszakérdezett, hogy Ki mondta? Ebből nekem az jött le, hogy nem csak egy embernek mondta el, hisz, akkor nem ez lett volna a legelső kérdés ugye..

Most a gyógyszerezést kérem tegyük félre és koncentráljunk a kérdésre.

Mi tévő legyek? Bizalmat kicsit meglőtte ez a húzása. Nem értem, hogy miért mocskol be engem ezzel, hisz magát is mocskolja, hogy egy ilyennel van együtt..

Mi ez az egész és ti mit tennétek?


2019. febr. 20. 13:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Miért van szükséged gyógyszerekre és milyen gyógyszerek azok? Az életem nem olyan volt,mint egy tündérmese,gyerekkoromtol kezdve nehéz volt.Sok hasonló emberrel beszéltem,akik droghoz vagy alkoholhoz nyúltak hasonló vagy enyhébb életkörülményeik miatt,amit nem igazán értek,mert emberek vagyunk,tudnunk kell kezelni a problémákat és nehézségeket. Nálam 14 évesen volt az első nagyon durva dolog,2 hét pszichiátriai teljes leszedálás lett az eredménye,olyan nyugtatókat írtak fel,amik nagyon durvák voltak,napi 1 szemet lehetett bevenni,napi sokra rászoktam. Jött az elvonás. Sikerült. Azóta még antibiotikumot sem szivesen veszek be.És gondok bizony azóta is vannak. 5 éve váltam,de a házasságom végén már erősen gondok voltak,falra nyomott a volt férjem,másik alkalommal az alkaromat akarta eltörni... Eljöttem,elváltunk,1 azaz egy bőrönd ruhával vágtam neki az életnek..De nem kezdtem drogozni,gyógyszerezni. Ezeket csak azért írom le,hogy megmutassam,mindenkinek vannak nehéz momentumok az életében,de helyt kell állni,nem egyből drogokhoz,gyógyszerekhez menekülni. És igen,csúnyán néznek ki a drogosok,amikor a szétcsúszott fejükkel bámulnak bele a világba,undorítóak az alkoholosták (gyűlölöm mindet,kisgyermek korom óta ezt láttam napi szinten,apu hazajött,azt se tudta merre van arccal előre és üvöltözött,bunkó volt,minden pénzt piára költött) és a gyógyszerfüggők is (mint én voltam,állítólag ültem az ágy szélén egy pontot bámultam és billegtem előre-hátra,tartalmas idő volt,semmire sem emlékszem)


A párod valóban kérhetne bocsánatot,de meglátásom szerint inkább segítséget szeretne. Hozzád. Beszéltetek már a dologrol,hogy zavarja-e őt? Gondolkodtál már azon,hogy megszabadulj ettől a szokásodtól? Tudod a függő,szenvedélybeteg emberek mindig találnak valami okot arra,hogy újra és újra csinálják. "Ma 2 fokkal melegebb van,csinálom. Ma máshogy csipogott hajnalban a madár,csinálom. Nem bírok elaludni,csinálom. Nem tudok gondolkodni,csinálom. Most utoljára (minden egyes alkalommal) csinálom. Stb..."

2019. márc. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!