Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha valakinek 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valakinek 24 éves koráig csak egy kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Nem voltam egy nagy csajozo gép egy pár éve jöttem össze a barátnőmmel azóta is együtt vagyunk minden okés viszont azért nem verem nagy dobra hogy ő az első.
2019. febr. 21. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy.


Ciki, ha valaki 28 éves és még nem házas, nincs gyereke?

2019. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki a bánatot érdekel szerinted? :D

Boldog vagy most a barátnőddel? Akkor?

Hihetetlen, hogy felnőtt emberek milyen szrságokon tudnak aggódni...

2019. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Énis így gondolom,hogy senkire nem tartozik csak ugye ritka ez manapság..
2019. febr. 21. 13:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelembe veszed azt, hogy más 24 évesnek soha nem volt még nője, akkor inkább büszke lehetsz.
2019. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ritka manapság? o.O

24 éves vagyok, párkapcsolatban élek. Soha senki nem kérdezte, hogy hányadik kapcsolatom...

2019. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hanyadik kapcsolatod? :)
2019. febr. 21. 13:35
 7/17 anonim ***** válasza:

#6

Most akkor szerinted senkire se tartozik, vagy mégis? :D Második egyébként, ha a kamaszkori 2 hetes kézen fogva mászkálást is kapcsolatnak számoljuk.

2019. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jaa nem amugy nem kötelező válaszolni csak érdekelt ki hogyan áll..szerintem az sem ciki ha valakinek senkije nem volt..biztos megvan az oka ,h miért..
2019. febr. 21. 13:41
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Azt tudtad, hogy aki nagy “csajozó gép”, annak sem volt föltétlenül barátnõje?


Nem föltétlenül jön össze kapcsolat abból, ha minden jött-ment csajjal flörtölsz és kalandozol.


Tehát örülj, ha neked jutott egy komolyanvehetõ tartalmasabb kapcsolat. Ezt nem mondhatja el magáról bárki, aki nagy csajozó gép...

2019. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen büszke is vagyok emiatt,hogy normális kapcsolatba lehetek :) Bár nem bántam volna azt sem ha kalandoztam volna anno ahogy a párom ,de az a múlt nem lehet változtatni ezen legalábbis én nem szeretnék amég műkszik minden ..
2019. febr. 21. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!