Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy hiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy hiv fertőzött egy olyan férfi akinek már sok alkalmi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Brittudósok szerint 23,79 %.
2019. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Na mitgondolsz? Ha mindig használ óvszert akk kb. nulla. Ha nagyon bizalmatlan vagy kérj tőle hivtesztet.

De egyszerűbb ha nem ilyen qrógép pasikkal jön össze a csaj.

2019. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ...

De van olyan betegség, amitől az óvszer sem véd minden esetben. Pl. HPV. A méhnyakrákba is bele lehet halni.

2019. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal naiv koromban szexeltem vagy 15 pasival óvszer nélkül. Hatalmas szerencsémre semmit nem kaptam el, de azóta már nem is lennék ilyen felelőtlen. Viszont lehet valaki csak egyszer szexel életében, de akkor pont egy HIV fertőzöttel. Szóval teljesen lényegtelen, hogy mennyi partnere volt korábban, az a lényeg, hogy fertőzött-e vagy sem. Kérj tőle egy teljeskörű nemibeteg kivizsgálást.
2019. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi, mint bárkinek aki szexelt már életében. De az nem sok, mert a hiv átadás esélye gumi nélkül hagyományos szexxel kb 1%. Análba, meg durvulva már több, nem véletlen, hogy a homik közt vannak többen a fertőzöttek.
2019. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a mostani páromat kezdetben óvszerrel csináltuk mai nekem nagyon nem jött be, megbeszéltük a dolgot és elmentünk mindketten teljes STD szűrővizsgálatra egy klinikára. Nem volt olcsó, 60000ft fizettem ,de kiderült hogy egészségesek vagyunk. Több ismerős pár is hasonlóan cselekedett, ezzel el lehet kerülni a kétségeket, bizalmatlanságot.
2019. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Egyre nagyobb és nagyobb 😂 !
2019. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!