Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok nem lenne ugyan antiszociális, de nem is lenne nagy baráti vagy haveri köre vagy olyan kapcsolati rendszere hogy 1-2 telefon hívással bármit el tudna intézni?

Figyelt kérdés
22/f kérdezi, hogy ez általában "kritérium"-e manapság?
2019. febr. 21. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon szinte mindenki idióta ilyen téren, és fogalmuk sincs róla, hogy a csendes, visszahúzódó embernek semmi köze nincsen az antiszociális személyiségzavarhoz, de én már meguntam, hogy mindig magyarázzam.
2019. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem is irritál ez az antiszociális,holott aszociális!Miért nem lehet ezt rendesen megtanulni használni?Innentől kezdve meg nem is csodálom,hogy emberek nem képesek megérteni,hogy nem mindenkit ugyan abból a fából faragták,és az hogy eltér az átlagtól az nem jelent semmi rosszat.
2019. febr. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A bármit elintézni alatt arra gondoltam hogy befolyásos, olyan körökben mozog vagy olyan ismerősei vannak. Lehet hogy rosszul írtam utána néztem az aszociális fogalmának is. Az a helyzet hogy kb 5 embert tartok barátnak akikkel rendszeresen beszélek ennek leginkább múltbeli okai vannak. És kiszoktam mozdulni ide oda is kommunikálok másokkal. De nem vagyok egy nagy barátkozós típus
2019. febr. 22. 10:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna,nem kizáró ok az ismerkedéshez,de én idősebb vagyok jóval.De bizonyára van, akit igen,viszont azzal meg szerintem Te sem lennél szívesen.
2019. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sose voltam együtt olyan emberrel, aki befolyásos lett volna vagy aki bármi el tudott volna intézni, na nem mintha ezt szeretném, ha kell valami azt elintézem én saját magamnak. Szerintem a nők nagy százaléka még csak nem is ismer ilyen embert, nemhogy ilyenre vágyna.

Az emberi kapcsolatokban én is a minőségre törekszem a mennyiség helyett, 5 barát bőven elég szerintem, egyáltalán nem hátrány.

2019. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor a befolyásos valahol a szerelő és a bérgyilkos közt van? Hozz már 3 példát ilyen befolyásra.
2019. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem szerelőre. Pl egy vállalkozó vagy cégvezető, üzletember akinek kiterjedt kapcsolatrendszere van akár politikusokkal is, polgármesterrel, képviselővel, igazgatóval (nem óvodaira vagy iskolaira gondoltam hanem pl kórház vagy olyan szervek mint pl. E-ON vagy NAV). Igaz van példa itthonról hogy szerelő is lehet befolyásos de az kb. 100-ból 1 :D
2019. febr. 22. 16:46
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mindenkinek, akinek van csaja, az befolyásos, és el tud intézni, még mindig nem tudom, pontosan mit, de elintézi?
2019. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem ez egyáltalán nem zavarna, exem is ilyen volt, nem emiatt lett vége. De nyilván kérdés, hogy milyen lányoknál próbálkozol. Egy aranyásó vagy egy ilyen über-extrovertált mindenki barátja lány számára tuti negatívum lenne.
2019. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nincsenek olyan barátaim, talán saját hibából, mert csak akkor beszélek bárkivel is, amikor kutyázás közben találkozunk más kutyásokkal, vagy ha vki engem szólít meg, akkor beszélek vele, de ennyi. Nem járok ismerkedős helyekre, régi "barátaim" Isten tudja hol járnak, de nem lehet elérni őket, szóval igazából magam vagyok. De miért kéne neked politikus haver, pénzért vagy mert bűnöző vagy és elsimítsa az ügyeidet, ilyenek vannak a filmekben is:D

17 L

2019. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!