Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek lehet jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet jelentősége?

Figyelt kérdés
Van egy személy, akit évek óta látok, nagyon ritkán, de évek óta vonzódom hozzá, és nem azért, mert átlagon felüli külsővel rendelkezne, egyáltalán nem. Kevéssszer van ilyen nálam, mégis, ez megmagyarázhatatlan. Sosem beszéltem vele, nem tudom milyen ember, de mintha mégis ismerném, a kisugárzása az elejétől olyan, mint ami a számomra a "tökéletes", amit keresek másokban. Ez csak egy felépített illúzió lehet, vagy van bármi jelentősége?
2019. febr. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Összeraktál róla egy képet magadnak. Ha megismernéd, 99%, hogy hamar elillanna ez az egész.
2019. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

hol látod évek óta?

ha a buszmegállóban, akkor egy képet alkottál csak a személyiségéről

ha a suliban, munkahelyen, akkor valószínűleg tényleg szerelmes vagy belé, mert attól függetlenül, hogy nem beszélgettek, egy képet azért kaphattál a személyiségéről

kezdeményezz nála, nincs veszítenivalód

2019. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Fura,mert nekem az yen el szokott mùlni.Nemhogy évek óta is kitartóan tetszik.Ptóbáld megszólítani,akkor kiderül.
2019. febr. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sok időd van álmodozni
2019. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!