Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mennyi idő után aludtatok először smink nélkül a pasi mellett? Féltetek hogy nem tetszetek majd neki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon durva több mint 1 év után. Mindig fent hagytam legalább a szempillaspiràlt, aztán reggel lemostam és gyorsan újra sminkeltem, de smink nélkül nem látott. Most látott először smink nélkül de így is nagyon tetszek neki, sőt azt mondja néha hagyjam így.
2019. febr. 23. 12:50
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Jo minosegu sminkeket hasznalok, es nem jon le reggelre, nem kenodik el. Nem szoktam "pandaszemmel ebredni". Tenyleg nem tudom masoknal hogy van egy randi, vagy miket csinalnak. Mi folyton megyunk valahova, nala nem szoktunk lenni csak aludni hazamenni, de azt is sokszor keso este, vagy hajnalban. Es nem ugy van hogy nekiallok az esti rutinnak, sminklemosas, arckrem, szerum, pakolas... stb. Szerintem ki is rohogne ha eltunnek 10 percre, es nem vele foglalkoznek. Hanem alig varom hogy osszebujva elaludjunk. Azert feltem a smink nelküli allapothoz mit szol majd, mert mindig tökeletes hajjal, ruhaban, sminkben latott. De ebbol nem is engedek, mert egy no mindig nezzen ki jol a pasi mellett, meg ha csak a sarki kisboltba mennek le, ne legyen igenytelen. Neki orom hogy egy jo no ul mellette a kocsiban, es ha valaki benez akkor irigykedik (ezt o mondta egyszer). En kepes vagyok minden alkalomra uj ruhakat, fehernemut venni, ketszer meg nem latta rajtam ugyanazt. Soha egy pattanasom se lett sminktol. Latom a tobbi not a kondiban, kb. mindenkin van smink pedig ott izzad az ember, szoliban is sokan sminkben mennek be. Baratnom szokta csinalni hogy nem mossa le a spiralt es 2 napig hordja. Muszempillara is ra szoktak festeni, ahhoz meg ugye nem szabad vizzel hozzanyulni. Nem lett kotohartya gyulladasom, makulatlan az arcborom, rakos se lettem, szerintem sokan tul reagaljak. Nyilvan szart nem fogok az arcomra kenni, megveszem a draga sminket.

Mindenki ugy eli az eletet ahogy szeretne. En talan neha sminkben alszok el, mas egeszsegtelenul taplalkozik, vagy nem mozog, cigizik, iszik esetleg ejjel nappal tulorazik es napi 5 orat alszik vagy stresszel, aggodik. Mindenki tonkre teszi magat valahogy.

2019. febr. 24. 01:05
 32/39 anonim ***** válasza:
53%

Volt egy csajom, aki elég erősen sminket és egyszer smink nélkül ugrott a nyakamba. Igazából ami volt, az csupán annyi, hogy meglepődtem, mert hirtelen teljesen másnak tűnt (de mégis értem :D). Ettől függetlenül tetszett.

32/f

2019. febr. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
Enyhén pláza3,14csa kategória vagy, kérdező...
2019. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tökéletes nem lehetsz. Vagy akkor sose mentek együtt biciklizni, úszni, futni. Ha pedig sminkben alszol, hamar öregebbnej fogsz tűnni és annyi a jónő imidzsednek.
2019. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
És visszatérve miért baj, ha este 10 percet nem vele foglalkozol? Ennyit csak el tud nézni a szépséged és egészséged érdekében.
2019. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

De akkor megtalálta a kis csicskát, aki szépecske, de ne foglalkozzon magával.


Senki kedvéért nem mondanék le az esti rutinomról. Ezek szerint téged sem a szépséged érdekel, csak hogy a kanod villogjon veled a piros lámpánál. (Olyankor a másik férfi szemébe néz, és megmarkolja a melled, hogy bibibííí?)


A Marvelous Mrs. Maisel-t nem nézed? Nem, tuti, neked nincs érdeklődési köröd. Az első részben volt, hogy a nő lefeküdt aludni a férjével sminkben, belőtt hajjal. Mikor már úgy látta, hogy alszik a férj, kiment a mosdóba, lemosta a sminket, letépte a műszempillát, jó vastagon bekrémezte az arcát, a haját becsavarta, és visszafeküdt a férje mellé. Reggel fél órával korábban kelt, kiosont a mosdóba, kivakolta magát, megcsinálta a haját, visszabújt az ágyba, és eljátszotta a férjének, hogy alszik, és együtt ébredtek.

Azt kihagytam, hogy az 50-es években játszódik a sztori.

2019. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy trollkodsz. :D A 31-es kommentedet enyhen tultoltad. Csak egy igenytelen allat csinalja ezt, nem egy "jo no". Gondolom, a seggben turkalos-sz*rkiszedos kerdes kiirojat tisztelhetjuk benned...
2019. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Én az első ottalvásnál voltam nála smink nélkül, kb. 3 hét után. Pedig szeretek sminkelni és vannak napok, amikor nagyon nem a "leheletnyi szempillaspirál és pöttyenetyi szájfény" jellegű sminkeket követem. De azért, mert nekem ez egy kreatív önkifejezés, nem azért, mert annyira utálom az arcom, hogy nem merem másoknak megmutatni.
2019. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt nem értem, hogy ha olyan tökéletes az arcod, mintahogy írod, akkor miért kell rá vakolat?

Amúgy lehet, hogy ez még most működik, hogy nem lát kócosan, szétesett állapotban, de tényleges együttéllésnél ezt már biztos, hogy nem lehet csinálni. És ez a túlzott megfelelési kényszer sem normális. Nyilván nem ott van a baj, hogy adsz magadra, hanem, hogy "rejtegeted" magad előle. Ha neked jól esik, viselj minden nap fullos sminket, de az alap, hogy este lemosod. Kicsit ellentmondásos, hogy azt írod, mennyire adsz magadra öltözködés terén, közben meg épp, hogy elhanyagolod a higéniádat.

Azt írod, hogy fura lenne eltűnni 10 percre a mosdóba. Ezek szerint fogat se mosol lefekvés előtt? Mert a smink lemosása még vagy +2 percet venne igénybe. Szokj rá a helyes arcápolási rurinra, különben hosszú távon biztos megszívja a bőröd!

Ha szeret a pasid, smink nélkül is ugyanúgy fogsz neki tetszeni. Attól, mert nem abban alszol, nem fogja azt gondolni rólad, hogy túlságosan elhagytad magad.

2019. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!