Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mennyi idő után aludtatok először smink nélkül a pasi mellett? Féltetek hogy nem tetszetek majd neki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon durva több mint 1 év után. Mindig fent hagytam legalább a szempillaspiràlt, aztán reggel lemostam és gyorsan újra sminkeltem, de smink nélkül nem látott. Most látott először smink nélkül de így is nagyon tetszek neki, sőt azt mondja néha hagyjam így.
2019. febr. 23. 12:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
33%

#20

Bár én nő vagyok de nekem nagyon tetszik ha világos pillájú, szemöldökű lányok nem használnak festéket, számomra különlegesek ettől.

2019. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, azon lepődtem volna meg, ha valamelyik barátnőm sminkben, alapozóban, szemfestékben, rúzzsal feküdt volna be mellém aludni...
2019. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
76%

Elég nagy kisebbségi komplexusod van, annyi szent.


Mivel egyáltalán nem sminkelek, már első randin vakolat nélkül látott.

2019. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsere egy pasi miatt sem voltam soha olyan ostoba, hogy ilyesmivel kinozzam es tönkretegyem a boromet es a szempillaimat. Sminkelni jo dolog, de agy sem art hozza.
2019. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
94%

Ugye, ezt csak poénból kérdezted?

Ha komoly lesz a kapcsolat egész életedben nem járkálhatsz a pasi előtt sminkben!

El nem tudom képzelni,hogy valaki sminkelve alszik. És egyáltalán alszik?Mert mi van akkor ha a sminket véletlenül elkeni?

És az ágynemű nem lesz rúzsos/szemfestékes/alapozós?

Reggel pedig ha felkelsz a fürdőszobában lemosod, majd ismét smink, 24 órában...

Ha én pasi lennék biztos pont otthagynék egy ilyen csajt bármennyire szép sminkben.

2019. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen nők miatt szégyellem, hogy nő vagyok. Atyaég. Ez már beteges, amit csinálsz.

Amúgy nem sminkelek.

2019. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%

Nagyon-nagyon régen sminkeltem rendszeresen, kb. 10 éve, de akkor is csak vakolni tudtam csak, sosem jöttem rá, hogy hogy kell rendesen csinálni. Egyetlen egyszer aludtam csak sminkben, jól be is gyulladt a szemem reggelre, meg kiszáradt a bőröm, olyan volt, mint a papír. Azóta lett egy bőrbetegségem, ami nem látszik az arcomon ugyan, de nem lehet sminkelni. Egyszer mégis megpróbáltam, kb. 1 hét kellett, mire helyrejött a bőröm utána. A pasik sose csináltak ügyet abból, hogy nem sminkelek, sőt akkor bókoltak többet, mikor nem sminkeltem.

Előbb-utóbb meg kell mutatnod magad neki smink nélkül is. Olyan sok a vakolat, hogy nem ismerne fel nélküle? Ha igen, jogosan fogja magát átverve érezni. Ha nem, akkor nincs mitől félned. Az is csak egy női mánia, hogy a férfiak tökéletes nőket akarnak.

2019. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Lol. A szempillaspirál semmi, max arra jó, hogy reggel pandaként ébredj.


Soha nem problémáztam ezen, egy kezemen megtudnám számolni hányszor aludtam sminkben életemben.

2019. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég! Neked valami bajod van...
2019. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk azt nem értem, hogy olyanok, akik nem sminkelnek, miért szólnak hozzá egy olyan kérdéshez, ami arról szól, hogy "Csajok ti mennyi idő után aludtatok először smink nélkül a pasi mellett?"? A kérdésből lehet következtetni, hogy azokhoz szól, akik sminelnek.


Kérdező, miért nem csináltatol műszempillát, ha ennyire kínosan ügyelsz erre? Egyébként nem egészséges festékben aludni. Alapozóban főleg nem.

2019. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!