Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mennyi idő után aludtatok először smink nélkül a pasi mellett? Féltetek hogy nem tetszetek majd neki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon durva több mint 1 év után. Mindig fent hagytam legalább a szempillaspiràlt, aztán reggel lemostam és gyorsan újra sminkeltem, de smink nélkül nem látott. Most látott először smink nélkül de így is nagyon tetszek neki, sőt azt mondja néha hagyjam így.
2019. febr. 23. 12:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%
Elég hamar, otthonra sosem sminkekelek, al alváshoz sem, strandra sem stb. Eszembe se jutott, hogy mit gondolhat vagy gondol egyáltalán. Felteszem észre sem vette :D
2019. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
20%

Minimális sminket rakok, de azt mindig. Alap, hogy esténként is, ha csábítani akarok (és mindig akarok), kiigazítom a szemöldökömet, a spirálból meg tényleg mindig fennmarad valamennyi úgyis.

Előtte az előzőt lemosom, szóval tényleg minimális. De vannak helyzetek (strand, szauna, stb), ahol ennyi sincs, és nincs nagy különbség.

2019. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%

Első alkalommal lemostam.

Szinte mindig sminkelem magam, de smink nélkül is bármikor, bárki előtt vállalom az arcom.

2019. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%

Első estétől. Előbb látott smink nélkül, mint hogy lefeküdtünk volna.

Egy kis szájfény meg szempilla spirál nem akkora változás, hogy ne is ismerjen fel nélküle. Első randira se vakoltam be a fejem.

Harmadik randin biciklizni mentünk: oda már nem sminkeltem.

Akinek így nem vagyok jó, azzal biztos nem lesz szex.

2019. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
77%
Nem sminkelem magam, engem csak smink nélkül látott.
2019. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
74%
Szolid sminkem volt , plusz alapozót se igen használok, úgyhogy nem volt tejóistenezés :)
2019. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%

😂

Egyszer aludtam el sminkben, egy átbulizott este után. Reggel én is megijedtem magamtól. 🐼🤡😱

Én elaludni nem mernék így mellette.

2019. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha képes első alkalommal úgy befeküdni mellém, hogy nem mossa le a sminkét, én többet nem alszom ott :D
2019. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
58%
Előző. Össze se jönnék olyan nővel akin akkora a vakolat hogy összekeni reggelre az egész ágyneműt.
2019. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Miután nem alszom sminkben, ugyanúgy lemostam első együttalvás előtt, mint más napokon.

Nem volt új neki, már az első 2 hétben látott smink nélkül, ugyanis voltunk együtt strandon.

Máig megdicsér, ha nem vagyok kifestve, holott kifejezetten az a típus vagyok (szőke, fehér bőrű), akin már némi szempillaspirál feltűnő változást tesz.

2019. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!