Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád, ha régen örömlány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád, ha régen örömlány lett volna a barátnőd?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 13:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%
El. 39F
2019. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem. 25F
2019. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
Erre így nem lehet válaszolni.
2019. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
20%
Ne mondd el neki, hogy az voltál. Persze azért nemibetegséged ne legyen..
2019. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp sem fogadnám el, ha ő lenne a föld legszentebb nője se.
2019. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%
Én lány/nő vagyok, szóval nem biztos, hogy érdekelni fog a véleményem, de szerintem el kellene mondani, nem jó az őszintétlen kapcsolat. Van, akit zavar, van, akit nem, de olyan is aki csak addig gondolja, hogy őt igen, amíg meg nem ismeri az adott nőt.
2019. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés? Az volt, vagy az lett volna? Nagyon nem mindegy.
2019. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
Simán, már is bérelnék egy kis lakást, ahol folytathatja. Szállítanám a kuncsaftokat, csak bírja szusszal.
2019. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%
Ku...abol lesz a legjobb feleseg! :D Viccet felreteve ha ugy adodik,hogy passzolunk akkor el!
2019. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%

Biztos van olyan kétségbeesett és magányos férfi, aki már annak is örülne, ha egy elhasznált örömlány csapódna hozzá, de nálam abszolút nem férne bele. Nem tudnék megbízni, nem tudnék felnézni egy olyan nőre, aki annyira életképtelen, hogy a pénzkeresetnek csak ezt a formáját találta.

Persze halljuk a szívszorító történeteket a prostitúcióra kényszerített nőkről, de a legtöbben szerintem azért választják ezt, mert bele se gondolnak, milyen mocskos meló, és úgy hiszik, könnyebb lesz kicsit henteregni, mint tisztességes munkával egzisztenciát teremteni. Az ilyen ember pedig nem kompatibilis velem, bocs.

2019. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!