Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád, ha régen örömlány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád, ha régen örömlány lett volna a barátnőd?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 13:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
25%

#17

Nem engem szólítottál meg ugyan, de reagálnék:

1. Az, hogy mi milyen mértékben lealacsonyító, egyéni megítélés kérdése, nem egyetemes igazság. Te a prostitúciót érzed annak, más a vécépucolást, megint más azt, ha csöves, nyomorék, öreg, ápolatlan elmebetegnek nevezik.

2. Honnan tudod, hogy ki jár prostihoz? Miért beszélsz úgy, mintha a prostinak semmiféle beleszólása nem lenne abba, hogy kivel bújik ágyba?

3. A bérgyilkos árt másnak, az örömlány nem. Sőt, továbbmegyek: a prostitúció legális itthon, az emberölés nem, legfeljebb akkor, ha önvédelemből történik. „Az ember” „erkölcsi normáit” ne mosd össze a sajátjaiddal.

4. Nem vagyok sem férfi, sem prostituált, utóbbi nem is voltam soha (bár férfi sem). Még mielőtt engem is meggyanúsítanál.

2019. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
33%

# 21


persze, hogyne

egy lúzer pasi vagy, aki prostikhoz jár, de ezt te is tudod

magadra is vetted a kis jelzőimet, egyértelműbb nem is lehetne :D

ja, ha egy prosti elkezdene válogatni, gyorsan pénz nélkül maradna, mert az emberek 99%-a okádék, aki ilyen helyekre jár, maximum 1% a jó, vagy inkább elfogadható pasi


egyébként nem kell heti szinten kiírni ezt a kérdést, hogy állandóan leírd ugyanezeket a kommenteket alá

2019. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
54%

"szerinted ugyan olyan lealacsonyító"


gyakoris, lúzer incel fiúk szerint igen, ugyan olyan gyomor kell egy mekis diákmelóhoz, mint nonstop ocsmány emberekkel baszni, faszukat szopni...

ők már csak tudják, akikhez életükben nem nyúlt őszinte érzelmekkel egy nő sem, még a saját anyjuk sem, hogy milyen érzelmek kellenek egy intimitás kiteljesedéséhez normális esetben...

sőt, a prostitúció a legelitebb munka a számukra, nem véletlen művelte több családtag is ;)

2019. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
9%
Nem, ez undorító
2019. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
34%

#22

Aki nem ítéli el a prostitúciót, az csakis k#rvázni járó lúzer pasi lehet, vagy mi? Nézd már meg, milyen értékeléseket kapnak az ideírt válaszaim. Ha ilyen kérdéseket írogatnék ki és saját magam kommentelgetnék alájuk, szerinted még mindig 81%-on állnék? :D Zseniális a logikád. Sokat pöröghetsz ezen a prosti témán, ha ennyire kened-vágod, hogy milyen gyakorisággal születnek meg ezek a kérdések és még rájuk is kattintasz végigolvasni a hozzászólásokat.

Vicces lenne, ha 20 (lassan 21) éves egyetemista lányként magamra vennék bármit is az általad leírtakból. :D Szimplán csak felcsesz, mikor emberek úgy szólnak hozzá valamihez, hogy közben ordít róluk a hozzá nem értés és az előítéletesség. Ismerek személyesen olyanokat, akiket egyik vagy másik oldalról érint/érintett a téma, és ahogyan róluk nem mondanád meg soha a büdös életben, úgy sétálnak el melletted az utcán nap mint nap és élik a kis szürke életüket hasonló emberek. Persze ha tévedek, amikor azt feltételezem, hogy a hasadra ütve köpted ide az arányszámaidat (1% vs. 99%), és valójában éles rálátásod van a kuncsaftok felhozatalára, akkor elnézésedet kérem. :D

2019. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
53%

"ja, ha egy prosti elkezdene válogatni, gyorsan pénz nélkül maradna"

Erre meg csak annyit, hogy nem minden prosti űzi "főállásban" az ipart, a keresetkiegészítés jellemzőbb.

2019. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
23%

Azt mondod én pörgök a prosti témán, de te görcsölsz itt, hogy higgyünk neked, hogy 20 éves lányként mekkora rálátásod van a dologra, nálunk jobban tudod, hogy milyen az ügyfélkör, és neked meg van a "hozzá értésed" velünk szemben, hisz ilyen körökben mozogsz. Te amúgy elolvasod azt, amit leírsz? :D Mindenesetre én elhiszem neked ;) További jó munkát :)

Amúgy meg nyilván való, hogy nincs senki homlokára írva, hogy k_rva vagyok, nem mondtál el semmi újat. Én is ismerek olyan lányt, aki a puncson hirdeti magát, és senki sem nézné ki belőle, az anyja meg kb. felkötné magát, ha megtudná.

2019. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
17%

Nagy érdem egy olyan oldalon 81%-on állni, ami elmebetegekkel, perverzekkel, pedofilokkal, incelekkel, feminácikkal, fapinákkal meg k_rvákkal van tele.

Azt jelenti, hogy bejön nekik a hozzászólásaid, gratulálok.

Ezen az oldalon inkább az erény, ha alacsony a százalékod.


Amúgy ne foglalkozzatok ezzel az élettelennel, a szokásos a "prostik igényesebbek az átlag lányoknál, és ez rendes munka" sráchoz van szerencsénk, csak most épp nőnek adja ki magát. Messziről megismerem én is a vergődését

2019. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
15%

# 27


nyilván ő az

és a prostik kádja szélén SOK tusfürdő van, egy átlag csajnál csak EGY

ja meg a diszkóban szopó versenyt tartanak, a prostik azért eddig nem mennek el, csak a civil lányok!

2019. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
34%

Már volt alkalmam beszélgetni prostituálttal arról, hogy hogyan is néz ki ez az egész az ő szemszögéből, ezért „mocskos körökben mozgok”, értem. Amúgy belinkelhetnétek a válaszokat, amikre hivatkoztok, hogy én is megtudjam, miről van szó. Nem hiszem, hogy igényesebb/tisztább lenne egy prosti egy átlagos lánynál, eleve magam ellen beszélnék, ha ezt állítanám. (Bár az igaz, hogy egyszerre csak egy tusfürdőt használok.) Majd akkor fogok nyilatkozni arról, hogy mi megy a diszkóban, ha elmentem legalább egybe; egyelőre nem vágyom rá, túl sok az ember és még a zene is szar.

„Nagy érdem egy olyan oldalon 81%-on állni, ami elmebetegekkel, perverzekkel, pedofilokkal, incelekkel, feminácikkal, fapinákkal meg k_rvákkal van tele. Azt jelenti, hogy bejön nekik a hozzászólásaid, gratulálok.”

Nem azt mondtam, hogy érdem, hanem azt, hogy ebben a témában a prostitúciót elítélő válaszok a népszerűek és a felpontozottak, úgyhogy 30-40%-os lennék, ha állandóan ilyeneket kommentelgetnék.

2019. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!