Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves lány,54 férfi. Közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lány,54 férfi. Közös jövőkép?

Figyelt kérdés

27 évig kerestem az életembe egy férfit, aki hasonlítson édesapámra: családcentrikus, nem iszik, nem dohányzik, nincsennek sokba kerulő hobbijai, egyszerű ember, hihetetlenül gyerekszerető, a nőket tiszteli, nem veri el a pénzt stb. stb.


Külföldön találtam rá. 53 éves, van 5 gyereke. Minden szempontbol : intellektualisan, érzelmileg, humor, karakter osszeillunk. Teljesen olyan, mint apukám. Hihetetlenül jól érzem magam a társaságában, és ő is az enyémben. Szex ... mámor. .


Én vagyok 27 és Budapesten lakom.


Lehet ezt folytatni? Ha igen, HOGYAN?


Ő akarja folytatni ..... 5 hónapig voltunk együtt napi rendszeresseggel.


2019. febr. 24. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5 gyerek nagykorú már?
2019. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem siman. Csak egy dologra figyelj: ahogy mentek elore az idoben, sajnos mar nem lesz 2x olyan idos, mint te, mert a hanyados monoton csokken.
2019. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csajszi....... :(
2019. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is apakomplexusom volt, de sok terápia után kilábaltam belőle. Neked is ezt ajánlom.
2019. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük kilábalsz az apakomplexusból...
2019. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok, de nem szívesen állnék össze egy 54 éves férfivel.
2019. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Én ismerek ilyen párt.

A feleség most 40, a férj 70, közös gyerek, boldogok.

De azért ez kiemelt kockázatú kapcsolat szerintem.

2019. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát sokat említed édesapádat... nekem azért támadt a gondolatom, ami a többieknek is.

Szerintem nem érdemes. Ki fog jönni a korkülönbség amúgyis. Te még élnél, ő nyugodtan lenne. Neki van 5 gyerek, nem biztos akar még majd... De ha nagyon akarod akkor megpróbálod vele, aztán lesz valami. Úgyis rajtad múlik. Mi csak elmondjuk a véleményünket. Én nem illenék össze egy olyan korúbelivel az biztos. Ha elmúlik a lila köd, reálisabban látod majd a dolgokat ezekről.

Anyósom 20 évvel idősebb férfival van együtt. Anyósom 48. A férfi 68. Anyósom folyton panaszkodik, hogy nulla szerelmi életük van és sehova nem megy vele a párja. Bár véleményem szerint csak a pénz köti össze őket meg kölcsönösen van hasznuk egymásból valami... na mindegy. De nem boldog párkapcsolatban élnék. Ők. Nem állítom, hogy mindenki úgy járhat mint ők. De érdemes megfontolni.

2019. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amióta megszülettél, pasit keresel? Durva...
2019. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz közös jövőtök. Max pár évet kefélni fogtok együtt ennyi lesz!!
2019. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!