Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szolnatok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szolnatok ha az első randin derülne ki hogy a férfi 1 fejjel alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Kiröhögném és otthagynám. Nekem fontos hogy magasabb legyen.
2019. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
aztan csodalkozunk h alacsony csavoknak onertekelesi problemaik vannak. bezzeg, ha egy ha kover/ronda arcu/logo mellu nonek adunk egy nem tul kedves feedbacket, akkor egybol mi vagyunk a s***fejek. #gender equality es kettosmerce
2019. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdekelne, hogy alacsonyabb.... nem ez a legfontosabb egy kapcsolat szempontjából.
2019. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó.en nem mondtam hogy be kéne szólni egy alacsony férfinek.es aki azt írta hogy kirohogné (1 válaszoló) az egy igen nagy tuskó lehet.Szegyelld magad.
2019. febr. 24. 10:13
 5/20 A kérdező kommentje:
Én csak azért írtam ki mert engem zavar ha alacsony.De attol meg mint ember bejön.Igy nehéz ügy.
2019. febr. 24. 10:14
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Netes ismerkedésnél rászoktam kérdezni a másik magasságára és általában abból még ki is vonok 2-3cm-t. Ha csak élőben derül ki a valódi magassága az azt jelentené, hogy egyenesen hazudott, otthagynám a francba...
2019. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem hazudott.nem kérdeztem rá elotte.es nem is ez volt a kérdés.
2019. febr. 24. 10:18
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként nem vagyok magas, ha valaki egy fejjel alacsonyabb nála az már nőként is törpenövésűnek számít. Nálam ez kizáró ok lenne.
2019. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem lenne belőle kapcsolat.
2019. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Kerdezo, ha zavar teged, hogy alacsonyabb a csavo, akkor offold. Ha amugy bejon, akkor gondold vegig a trade-offot... ennyi
2019. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!