Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire számít a férfi fogsora?

Figyelt kérdés

Nem reklámból írom, de nekem pl 24 fogam van, (6 db nem nőlt ki és 2-őt fogszabályozó miatt húzni kellett) majd hogy nem full fehérek, én adok rájuk, ez az első amire költök, más embernél azt vettem észre, hogy 2x évesen már az őrlő fogak hiányoznak, metszőfogakból legalább az egyik rendre hiányzik

vagy a tipikus, hogy a szemfog mellől hiányzik 1 foga valakinek.

Ami ugyan úgy visszataszító volt egy nőnél, a szemfogai nem voltak meg.


2019. febr. 25. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem *nőlt* ki?
2019. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Közelebb vagyok már a 3x hez.
2019. febr. 25. 11:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos. Mind a sajátom, mind a partnerem fogainak szépsége is. Hozzáteszem, az enyémek igényeltek volna fogszabályzót, de késő bánat... Ettől függetlenül természetesen rendszeresen ápolom, és itt nem csak az alap fogmosás-fogselyem/szájzuhanyra gondolok, hanem a fogorvosi ellenőrzésre és fogfehérítésre.


Érdekes az észrevételed, én a környezetemben sem látok hiányos fogazatú embereket.

43/N

2019. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a fogak száma számít, inkább az ápoltság a meglévő fogaknál, nem tudjatjuk kinél mi miatt kevesebb a fog, nekem pl. baleset miatt kellett húzni párat, amit pótoltattam, de nincs mindenkinek pénze a pótlásra, és sajnos, nem olcsó dolog. Persze, ha először találkozol valakivel, akkor nem biztos, hogy jó benyomást tesz rád, és esélyt adsz neki, ha rád villant egy fogatlan mosolyt :S
2019. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az ápolt fogsor a “ gyengém”. Volt egy pasim, tökjól elvoltam vele , meg minden, de a szája.....a hiányos fogsora..... á. , pár hónap múlva ezért szakítottam vele.

Nőknél is nagyon igénytelen. Főleg, ha beszédközben takargatja vagy nem mer mosolyogni pl. A fogorvosok mindenre tudnak megoldást, hogy esztétikus legyen.

2019. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja plusz érdekesség . Nekem a 4 bölcsességfogam nem nőtt ki, de azt mondta a dokim, hogy ez evoluciós redukció lesz, egyre több ilyen paciense van, tk. az az oka, hogy már nem kell annyi fog a táplálék elmajszolásához. Tök érdekes, nem? :)
2019. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ápolt, karbantartott fogsor alap, mosolyvonalban foghiány nélkül.
2019. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem nőtt bölcsességfogam.


És nagyon sokféle fogszabályzóm volt, mégsem tudták helyretenni. Az egyik első fogam ráhajlik a másikra. Most arra gyűjtök, hogy direkthéjat rakassak fel.

2019. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6: Nálam az a helyzet, hogy apám egy 100 kg körüli ember, anyám meg egy 60 kg körüli nő, úgy ha megnézzük én a kettőjük között vagyok súlyban is meg cm-ben is kb, fogsorom viszont apámra ütött, állkapcsom meg inkább anyám mérete.

Viszont megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.

Bölcsességfogas történeteket hallok sokat.

Na mikor nőttek ki a fogaim na az egy siralom volt.

Kár hogy nem fényképeztem le...

2 bölcsesség fogam meg van, csak el is kéne menni szájsebészhez, csak félek, egyébként. Köszöni 23 fogam meg van, 1 meg műhiba miatt gyakorlatilag gyökér kezelve lett de ezt az egy fogamat is rendbe tetettem, szóval ha valaki megmondja, hogy melyik a nem oda illő annak jövök egy üveg borral.


Férfiként én egyébként megnézem a nő fogsorát, nekem sincs szabadidőm, de na a munkahelyemen fél órát szorítok a fogmosásra/nap, meg 3-6 havonta eljárok fogdokihoz, még ha csak kontrollra is. Szóval alap dolognak kéne lenni a fogápolásnak is.

Inkább az a lényeg, hogy szimmetrikus legyen, meg tiszta

Meg mondom ne hiányozzon foga.

De igen, kinézem azt a nőt és nem tudja az érdeklődésemet felkelteni, ha ápolatlan a fogsora. Egyébként felfoghatatlanul jó érzés volt, amikor olyan barátnőm volt, akinek teljes fehér mosolya volt, teljesen oda volt értem, hogy tetszett nekem a fogsora :P

2019. febr. 25. 13:21
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon fontos.Elhiszem,hogy drága a fogpótlás,de aki 30 ezret elkölt egy hónapban cigire,abból már tudna egy koronát csináltatni.Csak kinek mi a fontos.Nekem igénytelenség a fogatlanság,rohadó fog,undorító büdös lehelet.
2019. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!