Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire számít a férfi fogsora?

Figyelt kérdés

Nem reklámból írom, de nekem pl 24 fogam van, (6 db nem nőlt ki és 2-őt fogszabályozó miatt húzni kellett) majd hogy nem full fehérek, én adok rájuk, ez az első amire költök, más embernél azt vettem észre, hogy 2x évesen már az őrlő fogak hiányoznak, metszőfogakból legalább az egyik rendre hiányzik

vagy a tipikus, hogy a szemfog mellől hiányzik 1 foga valakinek.

Ami ugyan úgy visszataszító volt egy nőnél, a szemfogai nem voltak meg.


2019. febr. 25. 11:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én is dohányzom, mégsem érezni rajtam plusz kapa dohányt szívok.

50 ezer volt a korona nekem, de kifizettem, még előtte arra a fogamra vagy 200 ezret zsebből. Ráköltöttem, mert alapon, mert alapvető dolog szerintem de megmaradt kopkop.

Gyakorlatilag olyan szinten "karbantartottam" a fogsoromat, hogy most fogok menni fogkőleszedésre, majd 2 bölcsességfog szájsebészeti eltávolításra, a végén meg meg fogom lepni magam egy fehérítéssel.

Más kérdés, hogy ebből én ha politikát csinálnék bele értve a fogfehérítést is és a fogpótlást is, azt is ingyenessé tenném és tudjátok miért, akkor ugyan mennyi fogatlan ember maradna 2. amilyen a fogsor olyan a szervezet 3. amit eszel olyan a fogsorod.

2019. febr. 25. 22:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Napi fél óra fogmosás szünet munkahelyen? Ezt nehéz komolyan venni, ha dohányzol. Tisztára mint a celeb, aki vegán és egészségmegszállott, miközben láncdohányos.


Mellesleg szerintem sima genetika. A tesóm szarul eszik, csak sima manuális kefét használ, és csak este (!) mos fogat, és soha nem találnak semmi bajt a fogaival, egyetlen tömött sincs neki, én normálisan eszem, elektromos fogkefét használok, selymet, szájvizet, és sok tömött fogam van.

2019. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
elektromos kefét dobhatod is ki...
2019. márc. 2. 10:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, majd pont a te tanácsodra.
2019. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Eddig akikkel beszéltem fogorvosokkal.

Meg a másik, 1x kell egy nap fogat mosni de akkor az egész fogsort ki kell pucolni rendesen.

Fogkefe meg lágy legyen pl curaprox v elmex.

2019. márc. 2. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!