Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kene csinalnom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene csinalnom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Olyan szarul vagyok...3 honapja osszejottunk a baratommal es imadom tenyleg de mar odaig jutottam hogy huhh..

Idekoltoztem hozzajuk(nem a sajat szuleivel el hanem keresztszuleivel akik nem rokonai) es a keresztapja egyszeruen folyamatosan szivat es megbant..Azt mondja o megakar engem is tanitani dolgokra,meg hogy ha ugyvan o akar most azonnal is megfoghatna es kirakhatna a haztol.Pedig semmi rosszat nem teszek,mindig probalok segiteni dolgokban vigyazok a gyerekekre is..Azt mondta ha ilyen zarkozott leszek fele tovabbra is akkor elfogja intezni hogy a baratom dobjon ki.Az a baja hogy mikor alaz vagy beszologat akkor nem szolok vissza hanem inkabb csendben vagyok.De en ilyen vagyok.Meg enem tudok igy poenkodni..nem ez a fajta vagyok :/ Igy hat mindig probalom ot elkerulni mert a beszologatasait nem tudok lereagalni..A masik hogy a baratomnak minden nap kell csinalnia valamit ezert nekunk nagyon nincs is idonk egymasra csak este..semmilyen programot nem tudunk csinalni mert azt mondjak szorjuk a penzt(ami amugy a sajatunk mert en kapom a csaladit ugye magamra meg dolgozni is fogok..m)szoval sajaz magunkat tartjuk el.De azert sokszor ures a huto es ezert is nekem szolt ma hogy nem fogja hagyni hogy a keresztfia ilyen keveset egyen,hogy en ehetek nyugodtan almat de a keredztfia nem fog.Tok kellemetlenul erzem itt magam :( Mar az is megfordult a fejemben hogy inkabb szakitok vele csak hogy vege legyen ennek az egesznek.Most mit tegyek? Tenyleg nem artottam nekik soha...18/L


2014. jún. 7. 23:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert telorol vagyok
2014. jún. 7. 23:58
 2/12 anonim ***** válasza:
roma vagy? minek költöztetek össze 3 hónap után?
2014. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok roma...

Azert mert otthon anyuekkal nem jottem ki valami jol...sot szornyu volt otthon is..

2014. jún. 8. 00:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Huh szerintem ülj le mindenképp beszélni a pároddal hogy ez igy nagyon nem jó ... neki kéne kiállnia érted .. bár szerintem jobban járnátok ha nem költöznétek össze amig nem tudtunk külön költözni ... és akkor nincs harag senkinél ...
2014. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor költözz barátnődhöz vagy valakihez aki támogat nagyszülő akárki ... de ne viseld el ezt ...
2014. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak a baratomat viszont iszonyatosan szeretem...nagyon hianyozna..

Viszont igy is rossz..

Nagy szar az egesz..

2014. jún. 8. 00:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Megértem őket, nyilván nem hiányzott nekik egy idegen, akit még el kell tartani. Gondolom, a családi nem fedez minden költséget. És még csak 3 hónapja vagytok együtt. Szóval nekik te nem vagy családtag.

Viszont akkor sem kéne így viselkednie. Egyszerűbb lett volna, ha nem engedik meg, hogy odaköltözz.

2014. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jol keres a keresztapja.. es en sosem kerek semmit.Nem eszem az o etelukbol...nem hasznalok semmi pluszt..
2014. jún. 8. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne szakitsatok csak költözz el mond el neki mi a helyzet hogy te ezt igy nem akarod , mert tudod hogy teher vagy számukra ezt bizonygatják is és inkább elköltözöl barátnöhöz vagy valahová és majd ha tudtok külön lakni akkor ujra együtt laktok addig találkoztok máshol
2014. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A baratom nem all ki mellettem..azt mondja ezt nekem kell elrendeznem vele.
2014. jún. 8. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!