Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak ha napokig nem kereste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak ha napokig nem kerestek egy lány barátot akkor mèg barátnak sem tekintitek ugye?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Bocs de én nőként se keresem naponta a barátaimat, hanem kb. hetente, mert a napi írkálás még párkapcsolatban is túl sok. Te mikor kerested őt amúgy?
2019. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerinte ez több összetevős dolog. Ennyiből nem lehet megválaszolni. Mik a részletek?
2019. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a barátaimat sem keresem naponta, nemtől függetlenül. Attól még a barátaim.
2019. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Egy dolog biztos. Ha valakit érdekelsz, az kaparni fog utánad. Észre fogod venni-és igen, keresni fog. Aki napokig nem érdeklődik felőled, az annyira nincs oda érted. Ha meg barát-zónába tett, onnan nem nagyon fogsz kikerülni. Esetleg ír majd ókor.
2019. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

A férfiak ritkán szoktak barátkozni lányokkal. Szerintem az lehet a gond, ha nem érdekled őt nőként, akkor nem fog keresni. Ha esetleg te tetted őt barát zónába, akkor ne várd tőle, hogy tud a barátod lenni.

De igazából tényleg több infó kellene. Így nem lehet segíteni. Te szoktad keresni?

2019. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha undorítóan gyáva,akkor nem ír.

Van amelyik más pasikra lesz annyira féltékeny,hogy elfelejti,hogy a csajjal csak barátok.

2019. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Amióta világ a világ vannak lány barátaim. Jelenleg is. Többükkel legalább annyira bensőséges a viszonyom, mint az aktuális párommal. Arról nem is beszélve, hogy messze sokkal régebb óta is ismerem néhányukat... Van amelyikkel csak tűzoltásnál beszélünk. Van emelyikkel csak akkor ha épp van valami esemény. Megint másikkal heti rendszerességgel, hiszen aktuálisan van közös hobbink. Aztán van olyan amelyikkel csak ad hoc jelleggel ha épp unatkozik valamelyikünk. Talán egy olyan van, akivel napi szinten szoktam legalább egy mondatot váltani. Viszont vele sincs ez kőbe vésve. Ha komolyabb elfoglaltságunk van, akkor bőven kitoljuk a konzultálást a nyugodtabb periódusokra. Ettől még nem áll meg a világ. Ezért vagyunk barátok. Mert elfogadjuk egymást úgy ahogy van. Nem akarunk egymástól sem többet sem kevesebbet, mint ami van. Elvárásokkal nem lehet baráti kapcsolatot fenntartani. Az nem arról szól. Az max pajtásság, bár szerintem sokkal inkább önbecsapás. A barát ad és kap. A szerelem az önző, amelyik inkább csak kapni akar, melyért cserébe ad. Viszont ha csak ad, kiakad. Zavarja az egyoldalú viszony. A barátságot nem. Ha az egyik barátom évekig maga alatt szomorkodik valami vagy valaki miatt és állandóan csak leszív, terhel.. nem számít. Segítek mert szeretem és fontos számomra. Ha kell élete végééig mellette leszek ebben az egyoldalúra sínylődő kapcsolatban. És nem érdekel a hálája. De persze ez le van sarkítva.
2019. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátaimat sem keresem napi szinten.


Ha mint nő érdekled, akkor viszont keresni fog.

2019. febr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!