Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor szólnátok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor szólnátok neki így kedvesen vagy elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki udvarol nekem, össze akar velem jönni. Én is megkedveltem valamiért,viszont elhízott, úgy hogy régen jól nézett ki, tehát hanyagságból hízott el.. Igy nem szeretnék együtt lenni vele, szerintem sokat elárul ez egy emberről, viszont ha lefogyna és összeszedné magát akkor szerintem nyitnék felé..szerintetek mondjam el neki ezt őszintén, vagy lépjek túl rajta?
2018. okt. 2. 14:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el neki őszintén, ha igazán te kellesz neki, akkor összeszedi magát, ha nem, akkor meg nem kár érte.
2018. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőtöknek jobb lesz, ha kölcsönösen elfelejtitek egymást.
2018. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%

2-nél a pont.


A srác jobbat érdemel nálad ezerszer. Aki szereti és majd menet közben fogja átváltoztatni, és nem azért, hogy kifelé lehessen vele villogni...

2018. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
8%
3+ Kérdező, keress egy másik pasit, mert neked a kirakat fazon való, egy normális ember nem.
2018. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem célszerű így indítani egy kapcsolatot, úgyhogy szerintem inkább ne is kezdj bele semmibe... és ez nem a te hibád😃
2018. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Számomra aki elhízik az igénytlenséggel egyenlő a férfiaknál. (természetesen aki beteg az kivétel ez alól)
2018. okt. 2. 14:49
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Volt barátnőm, aki elhagyta magát. Hiába volt minden más szempontból tökéletes számomra. (odaadó volt az ágyban, szelíd volt, okos, stb. stb. sorolhatnám)

Próbáltam megváltoztatni, de nem hatott rá semmi, sőt, még küzdött is a sport ellen.

Aztán egy idő után szakítottunk mert nem izgatott fel és zavart, hogy lehet 40 éves korára cukorbeteg lesz vagy még rosszabb.

Rontott a helyzeten, hogy én elég sportos vagyok, ügyelek arra, hogy jól érezzem magam a bőrömben és a barátnőmnek se egy hájpacnit kelljen ölelgetnie.


Az ösztönökkel te sem tudsz mit kezdeni. Talán Csernus mondta anno, hogy van valami illúzióromboló abban, ha a férfi hasa előbb ér el, mint a farka.

Megpróbálhatod megváltoztatni, de talán jobb, ha megvárod azt a férfit, aki kívül/belül vonzó számodra. Egyrészt rizikós lehorgonyozni egy kórosan kövér ember mellett (több szempontból is) másrészt te sem leszel boldog, ha pótanyaként arra kell ügyelned, hogy a párod nehogy túl sok kalóriát vigyen be kajából vagy piából.


Röviden: Ha jót akarsz neki és magadnak, el kell mondanod neki őszintén, hogy a kövérség neked nem fér bele. Mindkettőtöknek szívességet teszel ezzel.


Senki sem kötelezhet arra, hogy elfogadj olyan dolgokat, amiken lehet változtatni.

2018. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

Én elmondanám neki. Én sem jönnék össze elhízottal, és nem azért, mert "kirakat", hanem mert tudom, mivel jár az elhízás. Én is teszek magamért, a saját egészségemért, sportolok, figyelek az étkezésemre, nem szélsőséges értelemben, hanem hogy jól érezzem magam a bőrömben, amit el kell hagynom az étkezésemből, mert nekem az árt mondjuk, azt elhagyom, még ha amúgy szívesen is fogyasztom, meghozom magamért ezt az áldozatot.

Az, hogy ne legyen valaki elhízva, nem kirakat kérdése, aki ennyire nem igényes önmagára, és nem érdeklik az így összeszedhető betegségek, egészségügyi kockázatok, az keressen olyat, akinek ez szintén nem fontos.

2018. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

Én nem szólnék, viszont nem jönnék vele össze. De nem gondolom, hogy ez egy jó megoldás lenne, csak így csinálnám.

A barátom a kapcsolatunk alatt hízott meg, nagyon nehezen tesz ellene. Vele beszéltem erről, ő is egyet ért velem, mégis nehéz a változás. Úgy érzem, ha ilyesmi múlna rajta ő is könnyebben megtenné. (Csak persze ez nem úgy működik, hogy akkor fenyegetni kezdem azzal, hogy szakítok vele, ha nem fogy le.)

Ugyanígy, ha elmondod neki, annak nem az lesz az egyenes következménye, hogy ha szeretne veled összejönni akkor ismét ad magára. Talán ha te sportos lány vagy, esetleg edzőterembe (vagy más uniszex, nyitott sportra) jársz, és elhívod magaddal, változhat a dolog, érezheti úgy magától, hogy életmódot szeretne váltani. Más megoldást én nem igazán látok.

2018. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Velem is volt mar hasonlo, szoval egyutterzek veled. Nem kedvelhet mindenki mindenfele testalkatot. Szerintem is szepen fogyjon le. :)
2018. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!