Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátom a barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom a barátjával mert beleszerettem talán és nem tudom mit tegyek mert bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Kérlek me ítéljetek el érte!Megbántam a tettem!

A barátommal 3 éve leszünk együtt lassan de megcsaltam egy barátjával 2 hete.Az egész úgy kezdődött hogy megismertem a barátját kb 1 éve, 1x 2x beprobálkozott de lekoptattam, végül azt hittem megértette és mi is lehetünk csak barátok.A baráti társasággal eljártunk bulizni, moziba de sosem nyomult mindig kedves volt.Aztán idővel elhivott kettesben mozizni, cipőt,ruhát venni hogy segítsek neki mi állna jól.Ezekről a talikról tud a barátom is hisz szóltam neki hogy ne legyen vita.Majd szép lassan azt kezdtem el érezni hogy érzek iránta valamit.Kb mindennap beszéltünk viberen és egyszer előbb végeztem a suliban, ráirtam hogy tali? És mondta hogy rendben, éreztem hogy lesz valami közöttünk de hogy szex is azt nem. 1 órát csavarogtunk és feljöttünk hozzánk (anyuékkal lakok) én elmentem fürdeni mert orvoshoz kellet mennem ő meg melegített magának kaját (nem tabu a társaságunkba a másiknál enni).Kijöttem felöltözve és rákérdeztem hogy mehetünk-e, mire mondta igen csak gyere picit, megfogta a nyakam és megszagolt hogy finom az illatom. Én mondtam neki hogy ne csináljuk mert a barátommal vagyok de rávett hogy látja hogy én is akarom és a soha senki nem tudja meg szöveggel, bár azt hiszem én is akartam a dolgot.Kb 30 perc volt az egész aztán mentünk az orvoshoz és ott elváltunk.Közbe találkoztam a barátommal és akkor még nem volt bűntudatom így ráirtam a barátjára este hogy nem jössz át reggel 6 körül csak 8ra megyek suliba.Igy 6ra itt volt és 7:45ig voltunk kb együtt.Napközben küldte a szívecskéket és hogy köszöni a reggelt.Délután meg ő hívott magához, Csak hogy a dolgok után épp feküdtünk egymáson mikor hívott a barátom hogy találkozzunk mert 3 napja nem láttuk egymást, így írtam neki hogy xy-nál vagyok ide jössz?A barátom barátja megesketett hogy soha senkinek nem mondjuk el és viselkedjek természetes módon.Na és itt jön a barátom, amint megláttan hogy őrült hogy látott és csókolgatott egyből belém csapot a mit tettem érzés és nem tudom mit tegyek. Tartsam a szám hogy mit tettem ellene ahogy a barátja mondta vagy valljam be és talán örökre elveszithetem?Nem gondolkodtam csak mentem a fejem, érzésem után és nem szeretném elvesziteni.. 18l


2019. febr. 28. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek az ellenség, ha az embernek ilyen barátja és barátnője van..
2019. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Mond el neki, ha hülye, akkor megbocsát.... Nyugi, nem te vagy az első, akit megdug a pasija legjobb barátja, van, akinek kifejezetten tetszik, hogy "lyuktestvérek" lettek. :)
2019. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha bűntudatod van akkor gyorsan feküdj le a barátoddal is, milyen dolog már, hogy a barátjával lefekszel vele pedig nem....ejjnye ejjnye
2019. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt bachatod bár végülis épp az okozta a gondot....

Az a kapcsolat amiben külső személy iránt kezdesz bármit érezni (főleg ennyire az elején) igazából nem mély érzelmeken alapul. Lehet szereted ezt a fiút de hogy szerelmes nem vagy az hét szentség. Úgy meg mi értelme az egésznek?

Én ebben az esetben szakítanék a fiúval arra hivatkozva hogy már nem érzem amit kéne. Ez tulajdonképpen igaz is és nem alázom meg vele. Viszont azt tudnia kéne milyen férgeket tart a barátjának.

Amennyiben mégis szeretnéd vele folytatni joga van tudni milyen lovat vett. Az ő döntése kell legyen hogy el tudja fogadni amit tettél vagy elengeditek egymást. Az utóbbiból te többet okulnál és ő is megtudná kik veszik körbe. Lenne mit átértékelnie.

2019. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Kis ribizli, mond el a barátodnak minnél hamarabb,hogy megszabadúljon tőletek, azért ha én lennék a baràtod a dugópajtid kapna egy gyomorszájast is :)
2019. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Végig sem olvastam...elég volt a kérdés.

Attól mert megbántad,még megtörtént ,úgyhogy ülj a sarokba és szégyelld el magad aztán hagyd el a barátod,mert ribi vagy és keress más madarat

2019. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Végem :'D
2019. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tiril ***** válasza:
40%
Ilyen gerinctelen ember születik mint a kérdező, ha anyu és apu testvérek.
2019. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
22%
Nem feltétlenül elítélésből írom, mert sajnos ilyenek az ösztönök, ilyen az emberi természet, csak van aki jobban tudja uralni, van aki nem tudja és enged a „vágyainak",de úgy látom, hogy nem vagy tisztában az érzéseiddel. Ne téveszd össze az érzelmeket a fellángolásokkal. Ez utóbbit le tudod könnyen "győzni", csak egy kis akarat kell. Én is 18 éves lány vagyok és tudom, hogy főleg ebben a korban vagyunk a legjobban összezavarodva, leginkább érzések terén. Te érzed, hogy melyiket szereted jobban. Válaszd azt, aki a szívedhez közelebb áll, ha a barátod az, akkor nincs értelme elmondani, ha meg a barátod barátja, akkor vele tudasd, hogy többet érzel iránta és akkor szakíts a barátoddal. A te döntésed.
2019. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
100%
Inkàbb szakíts vele,de vmi màsra hivatkozz... ne törd össze a valòsággal,ebben az egyetlen egy esetben kegyesebb a hazugság. Visszacsinálni már ùgyse tudod a dolgot,vedd ùgy hogy egy igen drága tanulság ami egy kapcsolatodba került.
2019. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!