Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátom a barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom a barátjával mert beleszerettem talán és nem tudom mit tegyek mert bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Kérlek me ítéljetek el érte!Megbántam a tettem!

A barátommal 3 éve leszünk együtt lassan de megcsaltam egy barátjával 2 hete.Az egész úgy kezdődött hogy megismertem a barátját kb 1 éve, 1x 2x beprobálkozott de lekoptattam, végül azt hittem megértette és mi is lehetünk csak barátok.A baráti társasággal eljártunk bulizni, moziba de sosem nyomult mindig kedves volt.Aztán idővel elhivott kettesben mozizni, cipőt,ruhát venni hogy segítsek neki mi állna jól.Ezekről a talikról tud a barátom is hisz szóltam neki hogy ne legyen vita.Majd szép lassan azt kezdtem el érezni hogy érzek iránta valamit.Kb mindennap beszéltünk viberen és egyszer előbb végeztem a suliban, ráirtam hogy tali? És mondta hogy rendben, éreztem hogy lesz valami közöttünk de hogy szex is azt nem. 1 órát csavarogtunk és feljöttünk hozzánk (anyuékkal lakok) én elmentem fürdeni mert orvoshoz kellet mennem ő meg melegített magának kaját (nem tabu a társaságunkba a másiknál enni).Kijöttem felöltözve és rákérdeztem hogy mehetünk-e, mire mondta igen csak gyere picit, megfogta a nyakam és megszagolt hogy finom az illatom. Én mondtam neki hogy ne csináljuk mert a barátommal vagyok de rávett hogy látja hogy én is akarom és a soha senki nem tudja meg szöveggel, bár azt hiszem én is akartam a dolgot.Kb 30 perc volt az egész aztán mentünk az orvoshoz és ott elváltunk.Közbe találkoztam a barátommal és akkor még nem volt bűntudatom így ráirtam a barátjára este hogy nem jössz át reggel 6 körül csak 8ra megyek suliba.Igy 6ra itt volt és 7:45ig voltunk kb együtt.Napközben küldte a szívecskéket és hogy köszöni a reggelt.Délután meg ő hívott magához, Csak hogy a dolgok után épp feküdtünk egymáson mikor hívott a barátom hogy találkozzunk mert 3 napja nem láttuk egymást, így írtam neki hogy xy-nál vagyok ide jössz?A barátom barátja megesketett hogy soha senkinek nem mondjuk el és viselkedjek természetes módon.Na és itt jön a barátom, amint megláttan hogy őrült hogy látott és csókolgatott egyből belém csapot a mit tettem érzés és nem tudom mit tegyek. Tartsam a szám hogy mit tettem ellene ahogy a barátja mondta vagy valljam be és talán örökre elveszithetem?Nem gondolkodtam csak mentem a fejem, érzésem után és nem szeretném elvesziteni.. 18l


2019. febr. 28. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Undorító!


Az egy dolog, hogy elszőr lefeküdtek egymással, de hogy utána másnap áthívta, hogy megd.gassa magát az már tényleg nagyon durva.

(Bár szerintem az első is előre eltervezett volt a kérdező részéről, amikor a fürdőből kijöve kellette magát)


Egy megoldás van: becsülettel beismerni a történteket. Aminek szakítás a vége ha a barátnak van egy kis önbecsülése.

Előre megmondom, hogy a másik bájgunárral nem lesz együtt sokat.

Az ilyenek miatt r.bizik le a magyar nőket kollektívan!

2019. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy remélem, hogy ez csak kitalált dolog, mert ha nem az nagyon durva, és elkeserítő.
2019. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Rockarc ***** válasza:
66%

Ebbol nem jossz ki jol. Ha elmondod, akkor van egy minimalis eselyed. Ha ideir a baratod, akkor megmondjuk neki, hogy dobjon ki, mint macskat...


Ha szakitasz valami kamu okra hivatkozva, aztan a haverja karjaiban lat, egybol osszeteszi a dolgokat, mondanod sem kell.


Aztan az is egy megoldas, hogy mindkettovel szakitasz, de attol meg a regi baratod nem fogja tudni, hogy milyen fereg haverja van. Nem tartanam igazsagosnak, bar gondolom teged epp nem az erdekel, hogy mit gondolnak az emberek rolad. Pedig kene.


Aztan van az is, hogy kussolsz, ahogy a haver mondta, az szep lassan felzabalja a lelked. Attol is szenvedni fogsz.


Nem kellett volna sokat gondolkozni, hogy ragyere, hogy le leszel kapva a 10 kormodrol. Bar akartad is, szoval lehet meg ra is jatszottal. Felnott no vagy, kezdheted tanulni az elet leckeit, ha mar a szuleid nem tudtak tisztessegre nevelni. Esetleg oket is megkerdezheted, hogy mit csinalj, legy csak buszke a tettedre.


42F

2019. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na közbe átolvastam újra: Kamu.


Egyszer azt írja, hogy "Közbe találkoztam a barátommal és akkor még nem volt bűntudatom". Máskor meg "hívott a barátom hogy találkozzunk mert 3 napja nem láttuk egymást".

2019. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!