Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvonatkoztatva attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvonatkoztatva attól, hogy van párotok vagy sem, hol képzelitek el magatokat hosszútávon egy kapcsolatban? Itthon vagy külföldön?

Figyelt kérdés
Szerintetek tudtok majd itthon boldogulni, vagy külföld felé kacsintgattok inkább?
2019. márc. 1. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5-ös, nem mindenki mosogatni meg takarítani megy külföldre. Nem akarlak megbántani, de ha ennyire beszűkült a gondolkodásod, és ennyire nem tudsz kitekinteni abból a bizonyos dobozból, milyen karriert tudsz építeni te akár itthon?


Én jelenleg egy multinál dolgozom, de dolgoztam már kis cégnek is, mindig is külföldi piacra dolgoztunk, a munkavégzés nyelve az angol, teljesen mindegy, hogy hol ülök, itt, vagy egy másik országban, a munkámhoz csak egy számítógép + internetkapcsolat kell. Külföldön ugyanezzel a munkával a jelenlegi fizetésem többszörösét kapom meg, de legalább nem nyúlják le a bérem felét adó címen, amivel magánzsebeket tömnek ki.


Engem is sok kedves emlék fűz ide, meg itt van a családom egy része, de abból nem fogok tudni lakást venni, meg családot alapítani.

Továbbá unom már, hogy nem tudok elmenni orvoshoz, csak a magánbiztosításomért cserébe kapok emberi bánásmódot és korrekt ellátást, miközben rengeteg adót fizetek.

2019. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Én eddig mindig emberi bánásmódot kaptam Mo.-on.... körzeti fogdokihoz járok, a legjobb orvos!

Sok dolgom volt mostanában az egészségügyben sajnos, mindig korrektek es kedvesek voltam velem. Igaz türelmes is vagyok, nem reklamálok ha fél órát kell várnom.

2019. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Kapcsolatban és kapcsolat nélkül is itthon.
2019. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"nem reklamálok ha fél órát kell várnom"- azért én sem, a fél éves bekerülési idő, meg hogy időpontot adnak az időpontkéréshez, az már rég kicsapja nálam a biztosítékot.


Nem tudom, neked van-e olyan betegséged, amivel kell orvoshoz/orvosokhoz járnod, mert nekem van. Az utóbbi fél évben elég sokat jártam mindenféle orvoshoz és annyi megaláztatásban volt részem, hogy tudnék mesélni. Arról nem beszélve, hogy kénytelen vagyok magam utánanézni, mi bajom van, mert a legtöbb orvos 5 perc alatt lerendez és semmit nem mond.

Nagyon jártas vagyok a PubMed, a TedEx és a Google Scholar megannyi anyagában, mivel nem egy orvos mondott már oltári baromságot, írt már fel rossz gyógyszert, amit be is szedtem volna, ha nem olvasok annak is utána. Én értelmes ember vagyok, aki beszél nyelveket és megkérdőjelez mindent, amit neki mondanak, de a legtöbb ember ezekre az orvosokra van utalva, és ezek a kóklerek bármit felírnak nekik.


Arról meg ne is beszéljünk, milyen állapotok vannak mindenhol. Jártál már magánrendelésen? Ég és föld a különbség.

És hiába van szuper jó fogorvosod, államiban nem áll rendelkezésére egy csomó anyag és technológia, ami a piacon már régóta jelen van és használják.

2019. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kulfoldon, DK-Azsiaban. Egy helyi novel :)
2019. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Itthon. Nagyon szeretek itt élni, és nincs olyan ország ahová igazán elvágyódnék hosszútávon.

Félvér vagyok, de olyan országból, ahová nem lehet évente sem visszajárni. Szeretem azt a felét is a családomnak, de azért nincs olyan kötődés. A saját életemben olyan család ot képzelek el, ahol jobban része vagyunk egymás életének, közelebb élünk egymáshoz.

Engem elsősorban ez, illetve az motivál a maradás mellett, hogy szeretném, ha a gyerekeim is itt nőnének fel, aztán ehhez mérten igyekszem majd egyengetni az életem. Én úgy látom, hogy minden esély megvan rá, hogy sikerülni fog (egyelőre még egyetemista vagyok).

2019. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Itthon. Szerencsére meg tudok élni itthon is, és olyan közegben is mozgok jórészt, ahol szintén a többség meg tus élni.

Max. akkor mennék ki külföldre, ha találnék egy olyan külföldi férfit, akiért érdemes lenne kimenni, és azért nem minden országba (arab sráccal össze sem jönnék óvatosság miatt pl.)...

2019. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!