Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotok hogy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok hogy viselkedik veletek ha megjön nektek? Normális, hogy az enyém fél tőle mint a tűztől?

Figyelt kérdés

Nem tőlem, mert nem hisztizek, hanem ha elő is hozom, akkor ő érzi magát kellemetlenül. Most is nagyon görcsölök, mert holnapra vagy ma estére várom, de már mondani se merem, mert akkor meg van sértődve, hogy neki ehhez semmi köze. Múlt hónapban megkértem, hogy masszírozza meg a hasamat, mert fájt és úgy nézett rám, mintha valami bűnös dolgot kérnék tőle.

Illetve előre szoktm neki szólni, hogy készüljön, mert nem lesz szex, de akkor megkapom, hogy ez a magánügyem. Sőt még a tampon-betét témától is írtózik.


2019. márc. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Atya világ....


Akkor legközelebb mondjad már,hogy nincs orál mert a spermája az ő magánügye.


/N

2019. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem nagyon találkoztam még ilyen pasival. Nekem párom kb jobban tudja, hogy mikor fog megjönni, vagy éppen a ciklus melyik időpontjában mim fáj stb. Néha persze nehezen tolerálja, hogy elviselhetetlenül bújós meg szeretethiányos vagyok olyankor vagy elsírom magam valami megható vagy állatos videón.. :D De soha egyik párom sem undorodott a menstruációtól, igazából tök kíváncsiak voltak meg kérdezgettek hogy mi hogy van. Nem volt probléma a tampon betét téma sem.

Szerintem a párodnak ez valami gyerekkorból vagy nem megfelelő nevelésből, felvilágosításból visszamaradt dolga.

2019. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk együtt jön meg.
2019. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és ha tudom hogy megjön a páromnak akkor szoktam venni neki csokit és igyekszem nem felidegesíteni . Nálunk meg az a baj hogy ő akar sexet én viszont nem ha megvan neki .
2019. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem normális,szerintem! :/

Az én párom olyankor sütit hoz, este kis talpmasszírozás,próbál a kedvemben járni,s nem felbosszantani,mert olyankor minden apróságra ugrok. :D

2019. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy o ezt mar soknak erzi. En nokent sem szoktam megerteni, amikor mas nok megosztjak velem, hogy most epp gorcsolnek, ez van es amaz van, mert nem erdekel, semmi kedvem arrol beszelgetni, hogyan vereznek es mivel jar ez szamukra. Ez a te dolgod, attol nem lesz jobb, ha elmondod hogy gorcsol a hasad.
2019. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyaltalan nem normalis ez a viselkedes. A dontes a tied.
2019. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!