Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok részegen egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok részegen egy buliban hogy viselkedik? Az "én esetem" elfogadott, vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés

Buliban voltunk a párommal,ahol sikerült alaposan lerészegednie...annyira,hogy egész este alig láttam belőle valamit,mert mindig bandázott,bort kostolgatott ( szüreti buli. Ez nekem nagyon rosszul esett,amit mondtam is neki. Nem a féltékenység miatt,mert "ki tudja mással mit csinált részegen",hanem mert ha egy társasággal megyünk el jólérezni magunkat,akkor ne hagyjon ott... Azt mondta megérti,bocsánatot kért,és nem lesz több ilyen.

Ti mit gondoltok?

Én kicsit félek,hogy mi lesz a következő ilyen bulinál...

7 hónapja vagyunk együtt

27/L, F/32



2017. szept. 27. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Ha a párom RÉSZEG lenne bárhol is, akkor egy második esélyt még kapna, de többet nem. Olyan ember, aki nem tudja, hol a határ és képes magát részegre inni, nem jöhet szóba egy kapcsolatra. (És mielött visszakérdez valaki, én sem voltam még soha részeg, mert tudom, mennyi az, ami még nem árt meg)
2017. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Párom ha ilyen rendezvényen van és "részeg" (inkább kicsit pityókás) akkoris a baráti körrel vagy velem marad. Nem mászkál el,nem hagy egyedül senkit. Ellenkezőleg,igyekszik egyben tartani a csapatot.
2017. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Ebben semmi nincs elsőre. Nyilván nem gondolta, hogy neked ez ennyire probléma. Meg is beszéltétek, megígérte, hogy legközelebb másképp csinálja.


Azt viszont ne várd el senkitől, hogy egy szüreti bulit színjózanul fog zárni...


Nyilván neki meg tudni kellene felnőtt fejjel már kezelni a határait ilyen téren.

2017. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Szóval az egyetlen bajod az volt, hogy nem veled foglalkozott, hanem másokkal?!


Utálom a nőknek ezt a fajta túlzott, idióta kötődését. Amikor nem tudnak magukkal egyedül mit kezdeni, ellenni, hanem mindig rászorulnak valaki babusgatására. Ne menjetek társaságba, ha állandóan a nyakán akarsz lógni és a kezét fogni, hanem szervezzetek kettesbeni programokat.


A férfiak miért tudnak sokkal jobban egyedül is meglenni, mint a nők?

2017. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

#5

"A férfiak miért tudnak sokkal jobban egyedül is meglenni, mint a nők?"


Mert a férfiak nem elmeroggyantak, mint a nők. Már én is megfigyeltem, hogy a nők olyan súlyosan függőek a szociális kapcsolataiktól, hogy az már orvosi kategória.

2017. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Túlreagálod szerintem. Lehet, hogy még nem ismeri a határait alkohol terén. Ha nem sűrűn fordul elő, nincs nagy gond...nyilván , ha hetente, havonta ismétlődik, az már baj.
2017. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A legrosszabb ***** válasza:
55%

Az első volt barátnőm extrém durván bírta a piát, töményből akármennyit megivott, csak az erős piaszagot lehetett érezni rajta, de semmivel sem volt másabb viselkedésre, mint józanon.


A második exem sem volt az a nagyon berúgós fajta, inkább csak becsiccsenteni szeretett.


Én meg nem bírom és nem is szeretem a töményt, mert félórán belül bealszok tőle. Kizárólag sört iszok, ha iszok, abból is maximum 5-6 dobozzal bőven elég egy-egy összejövetel alkalmára.

2017. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
#3 kussolj már.
2017. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

#9


Mert mi lesz, ha nem? :D

2017. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha elmegyünk egy társaságba (főleg ha kültéri sütögetés, hegyi mulatság stb.), mindketten vegyülünk és hol ezzel, hol azzal beszélgetünk.

Ha kettesben szeretnénk lenni, akkor másfajta programot szervezünk...

Felnőtt ember ne legyen ennyire elveszett.

2017. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!