Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 70/A-s mellméret kicsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70/A-s mellméret kicsi?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és tudom, hogy még bőven fog nőni, de olyan szerencsétlen deszkának érzem magam, hogy talán a létező legkisebb méretű melltartót hordom, és ha akármelyik osztálytársnőm, vagy velem egykorú, meg néha fiatalabb lány mellé állok, jobbára két mérettel nagyobb a mellük. A barátomnak is a nagymellű lányok jönnek be, de engem tökéletesen szeret így is. Egy kicsit zavar... olyan szerencsétlenenk érzem magam, pedig tudom, hogy felesleges.
2010. júl. 2. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Most mit panaszkodsz?

nekem 19 évesen van ekkora...pff

2010. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt a 70A-s kosarat tényleg teljesen kitöltöd, akkor nem olyan kicsi az 13 évesen. Nekem most is akkora (esetleg 70B, néha jó), 14 vagyok, és nem olyan vészesen kicsi az. (van akinek egyáltalán semmi nincsen ilyen idősen.)

Viszont az is lehet, hogy úgy érzed, hogy jó az a melltartó neked, de valójában semmi melled nincsen, és még simán tudnál tenni egy csomó mindent a melltartóba. Akkor még 70A-s se kéne, és akkor meg lehet tényleg kicsi.

2010. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy egyedül.

nekem is ugyanekkora a mellem,és ha mellém állnak a nagy mellű lányok suliba pl vagy akár buszon teljesen hülyén érzem magam,szinte egy kisgyereknek vagy fiúnak,hogy lapos vagyok. nem csodálkozok már azon sem,hogy teljes önbizalom hiányban szenvedek emiatt.úgyhogy megtudlak érteni.

nézz körül a családban,hogy pl anyukádnak mekkorák a mellei,ha nagyok akkor még neked tuti fog nőni.de akár meg is kérdezheted tőle,hogy neki milyen volt fiatal korában.

mert én pl anyumtól örököltem:/ meg úgy az egész családban vannak kis mellűek:/

el kell fogadnod magad úgy ahogy vagy,bár még ezen korai gondolkodnod hiszen még csak 13 éves vagy.

18l

2010. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem sokkal nagyobb, pedig 19 vagyok. És nekem már valószínűleg nőni sem fog. És?

Ha elolvasol pár mellekről szóló kérdést, látni fogod, hogy csomó pasinak a pici mellek jönnek be. Ha a barátodnak meg tetszik, akkor nem mindegy?

Nézd a jó oldalát: nem fog lógni...

És egyébként is...örülj, hogy csak ennyi bajod van az életben:)

2010. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

nekem a kismellű csajok tetszenek(most is egy ilyen csajért küzdök). Ne aggódj ez miatt, fog még nőni.


Amúgy a nagyra csak azér bukunk vmennyire, mer hát mi férfiak a látványra megyünk, és belénk van kódolva h aki nagy mellel rendelkezik, az termékeny lesz, lehet.

2010. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy amikor körülötted mindenki arra fog panaszkodni mennyire lóg a melle, neked akkoris tökéletes lesz.
2010. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a mási, a lógó mell már nem annyira imponál nekünk:D inkább a feszes kézbe való!
2010. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

tényleg valószínű, hogy nőni fog a melled még, bár ki tudja. anyámnak egész életében ekkora melle volt, de én szerencsére 75/B-t kaptam, ami egy jó melltartóval még nagyobbnak néz ki :D amúgy 13 évesen nem halál mindegy neked, hogy mekkora?

15/L

2010. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobbítasd meg , manapság ez a divat , ciki ha te nem csinálod......
2010. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én olyan korba még nem sírnék rajta... nekem 16 évesen is akkora
2010. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!