Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez vagy velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez vagy velem van valami baj?

Figyelt kérdés

Van egy exem, aki iránt azóta is nagy a vonzalom és a vágy, viszont többszörös nekifutásra sem lett belőle újból kapcsolat. Viszont rájöttem arra, hogy ha messengeren addig érdeklődöm iránta újabb és újabb kérdésekkel, amig meg nem nyílik, utána elkezd masdfgától mesélni a napjáról és kb le sem lehet lőni... naigen, de ebből minden alkalommal az lesz, hogy eszméletlen jól esik, hogy közlékeny ezért én kicsit visszaveszek és ha nem reagál akkor nem zúdítok rá még 3 témát, hanem elkezdek rá várni, hogy újból közlékennyé váljon. Kb elvárom tőle... majd ebből mindig az lesz, hogy várok, várok és nem történik semmi, nagyon rosszul esik, majd lassan beletörődöm pár nap alatt rendbejövök.


Na a gond itt kezdődik. Ezek után vagy ő keres meg, vagy addig nem keres, hogy már nem bírom elviselni és írok neki. Ilyenkor ugye előröl kezdődik a kör, mert addig bombázom, amig közlékeny és nyílt nem lesz...


Ez egyszerűen borzalmas, de komolyan. Volt már, hogy letiltottam, mondanom sem kell, hogy 2 hétig bírtam.


2019. márc. 6. 12:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy 2 éve szakítottunk (utána ugye volt pár nekifutás, talival)
2019. márc. 6. 12:09
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez el mondom mi.

Kipróbáltátok magatokat kapcsolatban, nem jött be.

De írogatni meg jó vele.

Ez ilyen messenger kapcsinak kiváló, s ha így fogod fel, neked is könnyebb lesz.

2019. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
es valszeg grafomán is a csaj, én is az vagyok, úgyhogy képes vagyok bármiről bármennyit ( ha kell) írni.
2019. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban borzalmas, nem normális, ha valaki ennyire az exének a megszállottja:) pláne ha folyton te erōlteted azt, hogy beszélgessetek. Gondolom az exed barátként kezel és ezért beszél veled néha, de ha nagyon kíváncsi lenne rád és annyira akarná tartani veled a kapcsolatot, akkor nem kellene bombáznod ōt.

Csodálom, hogy az exednek hogy van türelme ehhez, hogy nem tiltott le ō eddig. Lehet, hogy pusztán élvezi a figyelmed, hogy annyira foglalkozol vele,de attól még nem kíváncsi rád.

2019. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát oké, még ezzel sem lenne baj, fel tudnám fogni úgy... de akkor miért nem lehet normálisan még ezt sem? mármint, felteszek egy kérdést vagy válaszol vagy nem, ahogy kedve van. Ettől függően felteszem a kövit, majd a kövit és újból és ezután esetleg átbillen és elkezd bombázni. Ok, tökjó,


De mi az istenért kell ehhez 3 témát érintő 5 kérdést feltennem, miért nem elég egy "milyen volt az estéd?" (buli után) vagy ilyesmi..

2019. márc. 6. 12:24
 6/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg erről van szó, hogy élvezi. De még azt is hozzáenném, hogy étterembe is szokott hívni..


nekem ez egy totális katyvasz

2019. márc. 6. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne érdeklődj annyit utána, illetve ha nem ír , örülj neki, nem kell kérdésekkel “ bombáznod”.
2019. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy neked az miért jó, hogy mesél a napjáról? Lehet, hogy szeret magáról beszélni és megosztani a mindennapjait valakinek, de ha közben ō nem kérdez téged, ō nem érdeklōdik a te életed iránt, akkor ez még barátságnak sem valami jó.

Nem tudom na, én nem értelek, nekem az szokott eszméletlenül jól esni, ha valaki irántam érdeklōdik, az olyan kapcsolatokat borzasztóan unom, ahol egyoldalú az érdeklōdés és mindig csak az egyik fél van a középpontban, s nincs kölcsönösség.

2019. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Függű vagy ember ezt te élvezed nem ő

Menj éld az életed

2019. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 Nekem ez úgy hangzik, hogy alapjábavéve nem lelkesedik attól, hogy beszéljen veled, de ha látja, hogy úgy erōlködsz neki, akkor megjön a kedve, vagy sajnálatból visszaír, hogy lenyugodj végre, vagy ilyesmi
2019. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!