Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak, ha csak baràtkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak, ha csak baràtkozni akartok, akkor írogattok egèsz nap a nőnek?

Figyelt kérdés
pl. munka közben, ha ráèrtek, ebèdszünetben, este 1-2 óràt. Akitől nem akartok semmit, csak baràtsàgot, azzal foglalkoztok ennyit?
2019. márc. 7. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha vannak barátaid, tudhatnád a választ. Szerintem simán.
2019. márc. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Személy szerint szeretek ismerkedni/barátkozni és sok lánybarátom van, mégsem akartam a legtöbbjüktől semmi mást, mint barátságot, és igen elő-előfordul, hogy sokat foglalkozok velük, nem nézem ilyenkor az órát. Bár ha ez már napi rutinja az illetőnek akiről beszélsz akkor lehet többet is érez irántad, ha nem ő mondja ki akkor kérdezz rá. Amúgy a legjobb lánybarátom lett a barátnőm is és mai napig meg van ez a kettősség szeretem mint barátnőmet, és legjobb barátok is megmaradtunk.
2019. márc. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Azt tudni kell, hogy ha egy férfi egy nővel való kapcsolattartás lehetőségét keresi bármilyen formában, személyes találkozás, levelezgetés, üzengetés, azt azért teszi, mert fönn akarja tartani az esélyét - még ha halovány is az esély - egy alkalmi hancúrozásra...
2019. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan barátaim, akik nem akarnak semmit, mégis egész nap írnak. Munka közben is. Akkor is, ha nem válaszoltam még az előző irományára. Vannak ilyen emberek. Az egyik nem is értem, hogy hogy dolgozik, mert folyamatosan telefonozik közben. Mivel mindenkinek szinte állandóan a kezében a telefon, nem jelent semmit.
2019. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, honnan kéne tudnunk, hogy az adott ember éppen milyen?
2019. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!