Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is úgy gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy gondoljátok, hogy a férfinak kell jó életszínvonalat biztosítani a nő számára?

Figyelt kérdés
Hogy azért kell jó életkörülményeket biztosítani a nőnek, hogy a nő boldog legyen (mert a nő csak így lehet boldog), és csak így tudja a nő boldoggá tenni a férfit, másképp nem megy neki? Vagy ez manapság ódivatú felfogás, ezek az idők már elmúltak? Mit gondoltok?

2019. márc. 4. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem így van. Én szeretnék "jó körülmények" közt élni, de nem akarom, hogy ezt egy pasi biztosítja, mert szó szerint nincs kedvem szopni érte. És mivel hála, egészséges vagyok, tudok dolgozni, amiért nekem is pénzt adnak.
2019. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem onnan jött,hogy a nő így lesz boldog,hanem onnan,hogy anyagi biztonságra van szükség,hogy gyermeket vállaljon.
2019. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mindenkinek saját maga számára kell biztosítania, ha erre van igénye. A párkapcsolat ettől független dolog.
2019. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan nem így gondolom, de akadtam már össze jó néhány olyan csajjal, aki bizony így gondolta, és ezen véleményét nem is rejtette véka alá előttem. A másik oldalon meg van egy csomó férfi, aki csak jóléttel tud nőt magához csalogatni, és előbb utóbb sikerül is kihalászniuk egy a mai szóhasználattal un. "aranyásó" csajt. A keresleti-kínálati oldal ebben az esetben szinte mindig megtalálja egymást...
2019. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezek az idők bővenhogy elmúltak. Biszexuális nőként jelentem boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek a párommal ő sem tart el engem én sem tartom el őt, közösen keressük meg azt ami a megélhetésünkhöz kell, de ez akkor sem volt másképp amikor férfiakkal voltam kapcsolatban. Sőt, a környezetemben egyetlen olyan nőt sem ismerek, aki így vélekedne. Lehet Vajna Timiéknél ez a módi, meg biztos sok más nő is létezik aki erre hajaz, de hál istennek én "értelmes" közegből származom ahol az a módi, hogy mindketen ugyanannyit tesznek a kapcsolatba mind pénzügyileg mind érzelmi szinten. A szüleimnél anyum sokkal többet keres mint apum mert ő épp jókor volt jó helyen és sikerült előrébb jutnia a szakmában apám ettől sosem érezte magát kevésbé férinek, örült, hogy több jut a családnak, ennyi. Szerintem ez a normális felfogás.
2019. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem igaz, és maga a gondolat is veszélyes, mer melegágya annak, hogy a nők kevesebb fizetést kapjanak ugyanazért a munkáért, hiszen nem ők tartják el a családot. Másrészt kiszolgáltatott helyzetet teremt.

Harmadrészt az átlagfizetéseket nézve nem teljesíthető a dolog.


Annyi az alapja, hogy amíg a nő kicsi babával otthon van, akkor is normális színvonalon tudjon élni a család.

2019. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, lehet nem volt elég egyértelmű szóval inkább leírom biszexuális nőként egy nővel élek együtt.
2019. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, pedig nő vagyok. Magamnak akarok jólétet meg jó életkörülményeket teremteni. Soha nem tudnék úgy élni, hogy az anyagi helyzetem az éppen aktuális páromtól függ. Nekem számít az, hogy valamit magamnak érek el.

A boldogságot meg mindenkinek saját magának kell megteremtenie, ezt a párja nem tudja megtenni. Aki csak az éppen aktuális kapcsolata miatt boldog az sosem fog normális életet élni.

2019. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bogus20 ***** válasza:
55%
Addig amíg a nő a gyerekekkel foglalkozik nem egy rossz dolog. Én tapasztaltam az ellenkezőjét is. Nagyon rossz az amikor ott van a gyerek, a háztartás, minden, és még azzal is a nőnek kell törődnie, hogy a férfi éppen hol veri el a pénzét... Borzasztó egy érzés, hogy az emberre minden rászakad. A fontos, hogy meglegyen az egyensúly férfi és nő között, mind2nek legyen meg a feladata, és ne legyen igazságtalanul elosztva. Márpedig lehet le van nézve, de otthon lenni gyerekkel nem láblógatás, és egy nő sem tud egyszerre 100 felé figyelni. Szóval nem azért kell a jó életszínvonal, meg a háttér amit a férfi biztosít, hogy a nő boldog legyen, hanem ne legyen kicsinálva a sok feladattól, amit a feminizmusnak is köszönhet. Mert a csapból is az folyik, hogy a követendő példa az olyan nő, aki egyszerre dolgozik, gyereket nevel és csodálatos háziasszony és csinos feleség egyben. Csak ilyen nem létezik.
2019. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!