Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért nem szokás válaszolni az illedelmesen megírt privátra?

Figyelt kérdés

Kulturáltan megírt privát leveleimre nem jön soha válasz. Semmi ismerkedés nincs bennük, csak az adott kérdéssel/válasszal kapcsolatban írok az illetőnek, ha nem értek valamit.


A privátban a nememet, koromat sem írom oda, hogy 31f. Mégis mi ez akkor?


2019. márc. 9. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem kötelező válaszolni. Nem társkereső. Az életben sem állok meg, ha valaki elkezd beszélni hozzám.


Egy szépen megírt levélért egész pontosan egy fityisz jár, semmi más.

2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem akarnak ismerkedni/beszélgetni és azt feltételezik, hogy te azt szeretnél.
2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Ebben a kategóriában frusztrált emberek vannak (sikeretlen pasik, feminista, ill. szar párkapcsolatban élő nők).


Ha jót akarsz, ismerkedj élőben csajokkal, és kérdezgess tőlük.

2019. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Olvastátok, hogy a kérdező nem ismerkedési szándékkal ír privátot, hanem csak a téma kapcsán ír rá az adott illetőre ?

32/f

2019. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarsz ismerkedni, de azért gondolom nőknek írsz.
2019. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát én alapból nem válaszolok olyannak, aki egy “sziát” képtelen leírni, csak kérdez, mintha tudakozó lennėk.
2019. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ide írom, amit gondolok. Tovább miért beszéljünk róla?

Nem mindenki szeret cseverészni idegenekkel, van más hobbija, mint hogy egy VÁLASZOLÓS oldalon még privikre is válaszolgasson.

Én is csak érdekesebbekre reagálok.

2019. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alá leírok mindent, amit a témáról le akartam írni.
2019. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

Vannak akikkel lehet beszélgetni az élet minden dolgáról.


Azért a többség ül a gép előtt és észt oszt. Sokszor átvágott, besavanyodott emberkék, akik a saját árnyékuktól is félnek. Jó páran álomvilágban élnek itt.

Ettől függetlenül, van pár akikkel lehet jókat beszélgetni. Van három, akikkel heti rendszerességgel beszélgetek több éve.

A való életben, utcán, munkahelyen sem tudsz minden szembejövővel beszélgetni.

2019. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Volt pár kellemetlen élményem privát üzenetekkel, azt tapasztaltam, hogy egyes trollok privátban fejtik ki a mocskolódásaikat, amit válaszban nem írnak le, mert ott úgyis törölve lenne. Emiatt sokszor meg sem nyítom az üzeneteket, fōleg ha üzenet tárgy sincs megadva. Amúgyis is nem értem, hogy mirōl kellene beszélnem a gyakoris felhasználokkal, amit a válaszok közt ne lehetne megvitatni. Tehát úgy értelmezem, hogy a privátokat sokszor trollkodás céljából írják, vagy ilyesmi.

Az esetben még elolvasom, ha az üzenet tárgyából érzékelem, hogy nem valami troll üzi.

A troll üzeneteken kívül meg értelmetlen üzenetekben is volt részem, ahol nem értettem pl. azt, hogy a másik felhasználót miért érdekli az életem.

Amúgy te mirōl szoktál privát üzenetet írni, ami annyira fontos lenne, hmmmm??

2019. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!