Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom túltenni magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szeretem. Az a problémám hogy most nőnapkor engem nem köszöntött fel de az anyjat meg egy haver csajt igen.

Elvileg később akart nekem valami meglepit adni ki akarta talàlni mit. Az anyjának meg a csajnak csak e-mailt küldött.

Amúgy vesz nekem csak random dolgokat csokit vagy volt màr hogy egy rózsát de engem maga a helyzet zavar hogy szóban se köszöntött fel, azokat meg igen. A haver csajt elvileg szórakozásból mert az mindig elpoénkodja a nőnapot. (Leszbikus a csaj)


Tudom hogy szeret mert nagyon sok mindent megtesz értem és egyszerűen látom abból is ahogy rám néz, ahogy vigyáz rám, gondoskodik rólam. Számíthatok rá mindig, elfogadja a hibáimat. Másfél éve vagy 2 vagyunk együtt.


Amúgy szeretem de nehezen teszem ezen túl magam.

Az a haver csaj amúgy régen tetszett is neki de az mar vagy 6 éve volt.


2019. márc. 9. 18:04
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
0%
Minden apróságon ne akadj fenn. Ez semmi. A nőnap amúgy is baromság.
2019. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

Ne hisztiz!

Szeret, az a lényeg.

2019. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Most hiába próbálod fényezni milyen jó gyerek,de aki nem képes arra hogy egy szál virágot vegyen nőnap alkalmából,az számomra egy nulla.Úgy hogy nincs kapcsolatom,virággal,csokikkal tértem haza a munkahelyemről,ez mindent elmond.
2019. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Tudom magamról, hogy hajlandó vagyok apró dolgokon felhúzni magam. Az zavar ebbe hogy ha akart is adni valamit kesobb akkor miért nem köszöntött fel legalább szóban?

Meg ha a csaj meg az anyja eszébe jutott akkor nekem is mondhatta volna.

2019. márc. 9. 18:09
 5/30 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg meg szokott lepni dolgokkal, vagy 3 napja kaptam tőle egy parfümöt. Nem nőnapra hanem másra.


De mégis elszomorodtam mert másnak kívánt és amiatt is zavart hogy a csaj tetszett neki régen. Mert amúgy minden csaj ismerősnek nem kívánt.

2019. márc. 9. 18:11
 6/30 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki. Kommunikáció nélkül nincs kapcsolat.

Szépen fogalmazz, ne követelőzz, és legyél világos.


"Figyelj, nekem a nőnap, a valentin nap meg a névnap, szülinap, évforduló nagyon fontos. Nem akarok belőle vitát, csak jól esett volna, ha kifejezed egy szép gesztussal."


Ne veszekedj, ha felkapja a vizet, akkor hagyd puffogni, de ne menj bele. Csak mondj annyit lezárásnak, hogy "elmondtam, ami bánt, lehet más a véleményed erről, de nekem fontos." és pont.


Ha ezek után mégis elmaradozik a nőnap, névnap, egyéb köszöntések, akkor van egy ropssz hírem: nem érdekli hogy mit gondolsz és hogy mi neked a fontos. Sokon múlik az, hogy ő erre mit reagál, hogy viselkedik. Ha nem érdekli, közömbös a témában, akkor is van baj, de ha azt mondja, hogy "rendben van, akkor ezt észben tartom. Ha neked fontos, akkor erre odafigyelek." akkor ne engedd el ezt a pasit, mert kincset fogtál. Mert ha egyszer meghallgat, akkor máskor is, és harmadszor is. :) Akkor valóban figyel rád.

2019. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
A nőnap nem a nőkről szól, hanem hogy a virágárusok arassanak. Minden nap nem lehet ajándékozni. Majd ha már anya leszel, az igen.
2019. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Egyébként máskor volt, hogy ünnepre adott valamit. Például tavaly kaptam tőle nőnapra tulipánt.

A karácsony viszont olyan volt hogy első közösre semmi szüleinek meg igen. Akkor elmondtam neki hogy ez bánt. Megértette és például idén karácsonykor is kaptam valamit.

Meg csak úgy egy hétköznap is meglep valamivel.


Most azon van a hangsúly hogy annak a csajnak írt.

Már elmondtam neki ezeket amit itt és amúgy megértette hogy mi a problémám. De akkor is zavar hogy ez történt.

2019. márc. 9. 18:22
 9/30 A kérdező kommentje:

Amúgy ha valamikor előfordult hogy valami zavart és elmondtam neki utána odafigyelt. Meg amúgy rengeteg mindenben megváltozott miattam, vagy direkt miattam csinált meg.


Szóval ilyen szempontból nagyon értékelem. Az zavart amit leírtam.

2019. márc. 9. 18:28
 10/30 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg annyi mindent megtesz értem. Mit csináljak?
2019. márc. 9. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!