Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom túltenni magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szeretem. Az a problémám hogy most nőnapkor engem nem köszöntött fel de az anyjat meg egy haver csajt igen.

Elvileg később akart nekem valami meglepit adni ki akarta talàlni mit. Az anyjának meg a csajnak csak e-mailt küldött.

Amúgy vesz nekem csak random dolgokat csokit vagy volt màr hogy egy rózsát de engem maga a helyzet zavar hogy szóban se köszöntött fel, azokat meg igen. A haver csajt elvileg szórakozásból mert az mindig elpoénkodja a nőnapot. (Leszbikus a csaj)


Tudom hogy szeret mert nagyon sok mindent megtesz értem és egyszerűen látom abból is ahogy rám néz, ahogy vigyáz rám, gondoskodik rólam. Számíthatok rá mindig, elfogadja a hibáimat. Másfél éve vagy 2 vagyunk együtt.


Amúgy szeretem de nehezen teszem ezen túl magam.

Az a haver csaj amúgy régen tetszett is neki de az mar vagy 6 éve volt.


2019. márc. 9. 18:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Most azon van a hangsúly hogy annak a csajnak írt."


Tehát az nem baj, hogy neked nem mondott annyit se, hogy kapd be a phaszát, de a másiknak igen.


Szóval amit leírtunk, igazából tök fölösleges volt, szívesen amúgy nagyon.... de te azzal vagy kiakadva hogy a MÁSIK CSAJ!


Szerintem ez a féltékenység kategória már, nem a figyelmesség hiánya. A féltékenységet egyedül te fogod tudni legyőzni. Mit csinálj? Foglald el magad valamivel. Keress egy hobbit magadnak, ami leköt, ha pedig van okod rá, hogy féltékeny legyél és a pasit ez sem zavarja, akkor ott kell hagyni.

2019. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Igazabol a csaj jobban zavar de ha csak az lett volna hogy a csajnak nem ír de mondjuk az anyjànak igen es nekem nem, az is zavarna!

A figyelem hiànya alapból zavar de a csaj duplán.


Mivel tetszett neki régen nem volt köztük soha semmi de rosszul esik.

2019. márc. 9. 19:01
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindenkinek rosszul esne,ha azt látnâ,hogy bár a barátja nem köszönt fel mindenkit nőnapon,de az anyukáját és egy jó barátját igen.Akkor a saját barátnője hogyan maradhatott ki a sorból?Kb. olyan,mintha a nem olyan fontos emberek közé szorulna.Szerintem mondd el Neki,amit érzel.Ennyi.És utána megkönnyebbülsz.
2019. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki ő megértette de akkor is olyan nehezen teszem túl rajta magam.
2019. márc. 9. 19:14
 15/30 A kérdező kommentje:

Azt mondja tervezett nekem meglepit csak pàr nappal későbbre de akkor is zavar.

Igaz hogy nőnap előtti nap beszéltük csak meg hogy találkozunk de máskor volt hogy akar a találkozó napján is vett nekem valamit. Ha örömet akart okozni. Pont most nem.

Azt mondja kesőbbre gondolta meg hogy előtte 2 nappal kaptam egy parfümöt. Az nàla tényleg tudom hogy azért van mert nagyon örömet akar okozni... de rosszul esett hogy nőnap napjan szóba se köszöntött.

Most meg azt mondja várjam ki a jövő hetet és lehet kiderül jobban szeret ő mint gondolom.....

2019. márc. 9. 19:18
 16/30 Karena26 ***** válasza:
Tégy úgy, ahogy a párod mondja! Nyugi, és bízz benne! :)
2019. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A jövő hetet csak azért mondta,hogy megnyugodj.Amùgy nem tervezett semmit,de mivel szóltál,így igen.De ez van,legközelebb majd erre is figyel remélhetőleg.Bár szerintem ez nem egy jó dolog,mármint nem olyan fontosnak lenni.Szerintem azért próbálj megnyugodni,pár nap,és jobb lesz,remélhetőleg.(13)
2019. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Azt is mondta hogy tervezett amúgy is valamit csak nem nőnapra hanem vasárnapra vagy hétfőre. Mondjuk màr így is el vagyok keseredve. Mintha én kevésbé lennék fontos pedig amúgy úgy tűnik szeret és máskor mindig meglep valamivel hétköznap is.


Szakítsak vele?

2019. márc. 9. 20:27
 19/30 anonim ***** válasza:
Jaj már.Miért kéne szakítani?
2019. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Hat mert úgy éreztem fontosabb neki az a csaj. Meg eleve az hogy mas fontosabb. Az anyja is meg s csaj is de én nem.


Igazából a régi barátaihoz amúgy is annyira tud ragaszkodni hogy mintha már fontosabb lenne.


Pedig szerintem szerethet mert abból amiket mond meg csinál máskor.

2019. márc. 9. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!