Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 20 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Elég gáz.
2019. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmennyire. Nem oszt és nem szoroz.
2019. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem gáz. Nem kötelező már fiatalon párkapcsolatban lenni.
2019. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 vagyok és nekem sincs!
2019. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori népe szerint szeg a koporsódba.


Nőként a személyes véleményem az, hogy sem előnyt sem hátrányt nem jelentene az ismerkedés során, hogy nem volt barátnőd. Ha viszont már a nevüket sem tudnád, és havonta cserélnéd őket, az baromi nagy hátrány lenne,a szememben. De más meg lehet, hogy másként éli meg. Viszont itt van rá esély, hogy beléd verik hogy emiatt esélytelen vagy, holott az adott lánytól függ, akivel ismerkedsz.


19/l

2019. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, feleljtsétek már el emberek ezt a gázozást; inkább az a gáz, hogy ennyi idősen még azon töröd a fejed; hogy mi a gáz, meg hogy gáz-e, de talán még az se. Na jó, az de:D Bocsi:) Na, szóval nem gáz, még az is lehet, hogy még nem találtad meg az igazit, a megfelelő embert esetleg; vagy pl lehet, hogy eddig nem is érdekelt ennyire a párkapcsolat, meg hogy beállj a trendek mögé, de a kik presztízs-kérdést csinálnak ebből, rosszul teszik. Tehát, hogy mi ez a felfogás, hogy akkor van tekintélyed , ha voltál már együtt valakivel? Ez teljesen hibás; a tisztelet alapvetően mindenkinek jár; csak maximum el lehet játszani, ha valaki nem úgy viselkedik a másokkal, pl másoknak beszólogat, akiknek még esetleg nem volt párkapcsolatuk; vagy pl akinek savanyú a szőlő, az szekálja a másikat; meg röhög, hogy de neki azért mégiscsak jobb, mert ő mégiscsak független, és szabad ember; nem kell senkihez alkalmazkodnia. Szóval nem jó, ha csak úgy heccből tiszteletlen bármelyik fél a másikkal, ha az nem szolgált rá, hogy bunkózzanak vele.
2019. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerek én olyat aki 28 lesz és tudomásom szerint életében sem volt nője.


Inkább nekem furcsa de hát láttam már ilyet. Te még nem vagy elkésve. De a majd 28 éves ismerősöm na az a cink... Nála nem tudom, hogy ennyire nem akar nőt... Csak bulizik meg játszik a gépen. Semmi igénye párkapcsolatra ahogy elnézem. Jó oké ő tudja, de normál esetben azért a többség gondol a családalapításra.


Neked van úgy látom igényed a párkapcsolatra. Próbálkozni kell.

Egyébként csajoztál már vagy úgy teljesen semmi kontaktod nem volt még nőkkel?

Vagy mit gondolsz oknak, miért nincs kedvesed? Ha ezen tudnál változtatni nagyobb sikered lehetne. VAGY nekem akkor jöttek az utamba a fiúk amikor nem is akartam senkit. Csak voltam magamnak.

Ne görcsölj rá, aztán jönnek majd a lehetőségek.

2019. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!