Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóként nagyon hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóként nagyon hiányzik a bőrkontaktus, nem a szex, csak az összebújás. Mivel tudnám enyhíteni?

Figyelt kérdés

A volt párommal mindig összebújtunk ébredés után, ha télen felöltözve aludtunk, akkor direkt levetkőztünk legalább felül, hogy összeérjen a bőrünk, és kifli pózban összebújtunk. Nem lett belőle szex, ahhoz nem volt kedvünk, hiszen álmosak voltunk, egyszerűen csak annyira megmagyarázhatatlanul jó érzéssel töltött el érezni egymás bőrét, hogy máris jól indult a reggel. Ilyen összebújásokat az esti filmnézés közben is csináltunk, vagy szex után.

De ennek már fél éve vége, azóta nem volt férfi az életemben semmilyen értelemben.

Ez a dolog viszont egyre jobban hiányzik, annyira elesettnek és magányosnak érzem magam, de nincs aki enyhítse. Egyéjszakás kapcsolatokba nem szeretnék csak ezért belemenni, hiszen nem a szex hiányzik, illetve ott nem is szokás nagyon összebújni.

Párkapcsolatra nincs senki, hiába ismerkedem, társkeresőzök, de talán még nem is állok rá készen, annyi sérelem van bennem a szakítás miatt.

Arra is gondoltam, hogy talán egy háziállat segítene, vele is össze lehet bújni, igaz szőrös, de meleg a teste, lélegzik, szeretetet ad, és pótolná ezt az érzést. Bár ettől a gondolattól még szerencsétlenebbnek érzem magam, hogy én reggelente a macskámmal bújok majd össze, míg másoknak az én koromban már családjuk van. Mit tegyek?


2019. márc. 12. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Bújj össze saját magaddal. Mármint lélekben.

Komolyan mondom.

Ha megteszed, onnantól kezdve nem lesz szükséged semmire és senkire.

2019. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"ha télen felöltözve aludtunk, akkor direkt levetkőztünk legalább felül, hogy összeérjen a bőrünk, és kifli pózban összebújtunk"

Tényleg, ezt már el is felejtettem, hogy régen ilyen is volt, köszönöm :)

2019. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kispárnával mesztelenül😊
2019. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egyedül is létezni.
2019. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám hogy összebújva nézzünk meg egy filmet, de melyiket? Elysium?
2019. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre én a párnáimmal bújok össze. Nekem csak ez jutott, de abból egész háremet szedtem össze. :D
2019. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez mennyiben más, mint egyedülálló nem anyaként?
2019. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkinek hiányzik valami, ilyen az élet.


Amúgy kètlem, hogy hiányzana BÁRKI bōrkontaktusa, lehet, hogy annó jól esett a pároddal, de ez nem jelenti azt, hogy bárkivel jól eshet, még olyannal is, aki emberileg hidegen hagy és nem akarsz vele kapcsolatot.


Mit tegyél? Próbálj meg kevésbé szerencsétlen lenni. Vagy alakíts ki egy kapcsolatot, vagy törōdj bele s hagyd a gyerekes síránkozást, nōj fel.

2019. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt az időt akarja átvészelni,amíg nem sikerül megismerkednie valakivel...
2019. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!