Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas nőként megtetszett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőként megtetszett egy fiatalabb férfi. Még sosem léptem félre a házasságom alatt. Viszont a szexet is unom a férjemmel. Ez a srác annyira beindít, hogy alig tudom titkolni. Milyen megoldással tudnám a srácot megszerezni?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy nyitott kapcsolatot megpróbálom beadagolni a férjemnek. Vagy esetleg hármas szexet, a nemi életünk felpezsdítéséhez? A váljatok el , és hasonló válaszokat köszönöm, de azt nem akarok. Sokat veszítenénk rajta. Annyira megfogott ez a srác, hogy egész nap rá gondolok. Olyan vagyok mint egy tizenéves csitri.
2019. márc. 15. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam,belementem. Nem mondtam el a páromnak. Mivel távol éltünk egymástól,családom van,dolgozom,ritkán tudtunk találkozni. Emiatt vége lett. Ő nehezen viselte ezt,és azt is,h amíg Ő független nekem kapcsolatom van. Nem fogsz Neki nemet mondani,de gondold meg mit teszel,ennek nincs jövője és elveszítheted a családodat. Hármas téma fölösleges,ahogy színt vallani is. Ez csak titkos kapcsolatként működik.
2019. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Én házas férfiként három dolgot utdnék mondani:


1. abszolút a tradicionális, monogám házasság híve vagyok, én soha nem csaltam meg és csalnám meg a feleségem, és bár tele van a munkahelyem fiatal csinibabákkal, akikkel szecóxuálisan el tudnék képzelni dolgokat, HA AKARNÉK. De NEM AKAROK, és ez a kulcs.


2. Kifejezetten rossz néven venném a nyitott kapcsolat és a hármas szex felhozását, ez rendkívüli módon megalázó lenne számomra. Nem mennék bele ilyen deal-be.


3. Ha unalmas lenne velem a szex, akkor elvárnám a feleségemtől, hogy ezt velem beszélje meg és ne a házasságunkon kívül, harmadik személynél keresse erre a megoldást.



Érdekesnek tartom a mai embereket, akik azért házasodnak meg, hogy a saját boldogságukat keresség. Na ezzel soha senki nem jutott sokra. Egy igazi, hosszútávú kapcsolatban az ember nem a saját boldogságát keresi, henm mindketten maghozzák a szükséges áldozatokat, hogy működjön az a kapcsolat. Írod, hogy sokat veszítenél a váláson, de azért szívesen dugnál a fiatal csődörre is. Nem tűnik ez nekem áldozathozatalnak a kapcsolatért. Nem fog ez neked működni kisanyám.


A másik: "Megpisiltettél" egy idegen férfit? Ez rohadt gáz, szerintem ez már nagyjából-egészből átlépte a megcsalás határát.

2019. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!