Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcán szoktatok leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán szoktatok leszólítani nektek tetsző lányokat/fiukat?

Figyelt kérdés

Természetesen külön külön szól a kérdés a fiu/lányokhoz. Bár lányok nem hiszem hogy leszólítanak fiukat:)


Egyrészről, magam részéről, nekem például az nem megy hogy jön velem szemben egy lány és én mosolyogjak rá, egyszerűen nem akarok olyan helyzetbe kerülni ahol bármilyen módon is alárendelt helyzetbe kerülnék és egy szándékom a másik embertől tenném függővé (magyarán vissza mosolyog e rám), vagy akár egy lekezelő nézése a lánynak.

Épp ezért nálam valahogy nem megy hogy "csábosan" rámosolyogjak egy velem szembe jövő idegen lányra, főleg fiatal lányra akik elég flegmák tudnak lenni.

Egyszerűen nem bírom elviselni hogy ha lekezelnek, főleg ha egy lány teszi mindezt. Ezért inkább oda megyek a lányhoz, "direkt" vigyor nélkül, és szimplán megkérdezem tőle, ne haragudj de nagyon szimpatikusnak tűntél, ezért gondoltam megkérdem lenne e kedved valamikor kávézni egyet" és pont. Így nem kell itt vigyorogni a másikra várni hogy na most vigyorogni fog e rám stb ami jel stb. Spontán oda menni és igen vagy nem. Ha nem, megyek tovább és azért több a nem, meg barátom van válasz. De így nem kellett alá rendelt helyzetbe hoznom magam, azáltal hogy megerősítést vártam volna a lánytól hogy "nah..? mosolygok te tetszel nekem és én?". Lehet ez már a korral jön, nem tudom. Lányok ti hogy látjátok ezt, mi a szimpatikusabb? Fiuk ti? egyáltalán utcán oda mentek , vagy pillanatra leszólítotok lányokat? (nálatok mik/voltak a reakciók)

Egyébként régebben csináltam ilyet de pár tekintet úgy elvette tőle a kedvem. Meg aztán rájöttem, hogy még ha vissza is mosolygott mi volt? elmentünk egymás mellett, mert vártuk a "jelet". Így megy, fogom és én döntök oda megyek megkérdem amit szeretnék és kész.

Kíváncsi vagyok.


2019. márc. 18. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Fèrfi vagyok. Ès nem szoktam utcàn lànyokat leszólitani.
2019. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Nem fogok zaklatni senkit. Ha valaki szeretné, akkor szólítson le azzal, hogy szeretné, ha leszólítanám.
2019. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!