Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy ha ide kiteszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ha ide kitesznek egy képet egy lányról, mindenki rögtön szidni kezdi?

Figyelt kérdés

Főleg ha kifejezetten szép, esetleg még Instagram modellről van szó.


Én sem vagyok különösebben szép lány, de sose mondanék másra olyat, hogy csúnya. Ha valóban nem kifejezetten előnyös a külseje, akkor azért nem, ha pedig szép, akkor azért nem.


Akik itt mindenkit szidnak, mit éreznek?


Miért jó bántani egy idegent, még akkor is, ha sose olvassa el, sose találja meg, tehát lényegében mindegy, mit mondunk. Mi értelme?


2019. márc. 18. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: pont a fokozatokban gondolkodás vezetett a mai áldatlan helyzethez, hiszen mindenki csak egy fokot tért el a korábbitól. :) Néha bizony meg lehet közelíteni a kérdéseket elvi szinten is.
2019. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"hiszen mindenki csak egy fokot tért el a korábbitól."


Micsoda? Mármint mihez képest tért el csak egy fokot? Szerintem két malomban őrlünk, magyarázd már meg, légy szíves, hogy ezt hogy érted.

2019. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!