Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az olyan család ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az olyan család ahol mindenki meztelenül van otthon, jártatok már ilyen családnál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A teljes meztelenség engem zavar,de pl. melegben,ha a család férfitagjain csak 1 szál boxer,a nőkön meg mondjuk fürdőruha van(vagy vmilyen fehérnemű) azt sztem lehet tolerálni!
2010. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
nálunk mindenki szokott meztelenül járkálni, persze olyankor ha fürödni megy, vagy éppen felkelt... nálunk nem tabu téma, és teljesen normális család vagyunk...
2010. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem szoktam a szuleim elott puceron jarkalni,viszont ha furdeni megyek akkor a szobambol puceron megyek ki es megyek be,csak tesom lathat,na meg persze a baratnom,de ritkan van ithon,melegben egy boxerben jarok ithon az nem nagy cucc


clyde88

2010. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
édes istenem segíts meg... :D aki otthon van, otthon van! :D
2010. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehet konzervatív vagyok,de az egyik barátnőm azt mondja,hogy legtöbször otthon meztelenül flangál az egész család.
2010. júl. 8. 17:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Otthon mi is szinte egész évben meztelenül vagyunk, nekünk ez a természetes.
2010. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!