Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik az a testrészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik az a testrészetek, amit meg szeretnétek magatokon változtatni?

Figyelt kérdés

Több mindenre kíváncsi vagyok (pl ha vki ducinak érzi magát és fogyni akar, vagy plasztikai műtét).

Ha valaki műttette már magát, várom a tapasztalatokat

Kort írjatok!

Köszönöm! :)


2010. júl. 3. 16:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A fenekemet, combomat, esetleg a felkarjaimat változtatnám meg. (Bár állítólag vannak férfiak, akik a kicsit husibb altestet szeretik.) De ma belenéztem a tükörbe és nagyon meglepődtem, ugyanis az utóbbi időben felszedtem pár kilót, és egy kicsit ráment a hasamra, de tegnap nagyon rosszul voltam, úgyhogy egész nap alig ettem, mára pedig a hasam feleakkora lett (amúgy sem volt irtó nagy, de engem zavart). Tehát ennyit számít, ha csak simán nem eszek annyit, mint általában. Hétfőtől diéta. ;D
2010. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Plasztikáztatni sosem szeretnék, nekem túl mű, inkább amit lehet, azt megpróbálom saját erőmből úgy alakítani, hogy elégedett lehessek. A melleim lehetnének nagyobbak, én nagyon kicsinek érzem őket, de még nőhetnek, igaz nem sokat. A combomat szeretném izmosítani és formálni meg a fenekemet. A többi testrészemmel elégedett vagyok.

17L

2010. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

hát én a fogaim és a melleim:S

báár..a fogaimat már megszoktam..meg egyáltalán nemis feltünő még szépek isXD:D

aztána melleimet megfogom legalábbis szeretném majd..de eddig semelyik barátomnak nem volt velük baja..még aztis mondták hogy ha együtt leszünk még akkor nemfogják hagyni hogy megcsináltassam..XDerre több példa is volt..:)jólisesett=/..és a jelenlegi páromnak sincsen vele baja..:)csak engem zavar nagyon..!de már kezdek hozzászokni így..:)

2010. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
hasam , csípőm, combom, karom , fenekem , mellem :D minden! Álltalában azt mondják , hogy nincsen velem semmi baj ;-) de nekem vannak problémáim. :/
2010. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az orromon csinosítanék,a fogamon csak egy fehérítést kéne csinálni.Az alakom..hááát jó seggem van a melleim se kicsik.mostanában kicsit ellustultam,3-4 kilót le kell adnom,de ez könnyen megvátoztatható.
2010. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
<<<ja kor:19
2010. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok..:)és csak még azt hogy nemjó a túlnagy mell:Senyém az..és ezért nem szeretem..=/
2010. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
00:32 14/l voltam (:
2010. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
semmit nem változtatnék magamon nem lenne értelme...ilyennek születtem ilyennek fogadtak el szüleim barátaim és én is saját magam...természetességre törekszem nem a tökéletességre =)
2010. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mellem elég kicsi.

Orrom sem tetszik nekem.

2010. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!