Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kritizál folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizál folyton?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta együtt vagyok valakivel és ő megteheti hogy "csinosan" öltözködjön férfi létére én viszont kevesebb pénzből élek, van egy iskolás gyermekem, nem tehetem meg hogy 10 pár cipőm legyen és a többi. Többször beszólt már hogy milyen kabátom van, már ne a csizmát hordjam..

Ilyenek. Mit tegyek? Miért van akkor velem?


2019. márc. 20. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem állítod le?

"Géza, te is tudod, hogy nekem kevesebb pénzem van ruhákra. Viszont rosszul esik, hogy kritizálod a megjelenésem. Mi a célod ezzel?"

2019. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én abbahagynám, ha bármit kritizálna rajtam egy pasi.

Épp elég volt egy, sikerült annyira leépítenie, hogy zat hittem, senki másnak nem kellek majd, és nem bírtam kilépni az egészből

2019. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg.Én ilyen emberrel nem járnék.Hiába van pénze,ha bunkó.
2019. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem hasonló az értékrendetek. Olyan férfival kellene ismerkedj (tudom, hogy nem könnyű), aki hasonlóan szerény és rendes viselkedésű, mint amilyen te vagy. Ez a surmó olyan nőt nem fog megbecsülni és szeretni, amilyen te vagy, csak a gyenge műveltségű, vödör festék vakolatos, vadkapitalista plázalibák érdeklik.34N.
2019. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Semmi önbizalmam, folyton azt érzem hogy nem vagyok elég jó. Köszönöm aki írt.
2019. márc. 20. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen felszínes dolgon akad fenn akkor érdemes elgondolkodni, hogy igazán akar veled lenni vagy pedig átmenetileg megfelelsz... hidd el lesz olyan aki nem a kabátod fogja nézni hanem a lelked!!!!
2019. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!