Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista mozgalom milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista mozgalom milyen véleménnysl van arról, hogy szàmos hódító férfi instagram modelleket vàlaszt baràtnőnek?

Figyelt kérdés

Az àtlag nő sokat zsörtölődik emiatt, kb. így:


"Üresfejű plàzari**anc, mutogatja a pi**àjàt, meg pózolgat az almàs telefonmal.. pff... ez kell a mai pasiknak, a normàlis nők nem"


A feminista mozgalom befogadóbb az insta modellekkel, testvéreiknek tekintik őket?


Az insta modellekkel jàró (pózoló) férfiakat nem vetik meg?


2019. márc. 25. 09:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
A feminizmusomhoz semmi köze ahhoz, hogy emberek szabad akaratukból kikkel kezdenek kapcsolatba. Nálam kb annyira függ össze, mint hogy mit gondolnak a vegánok a Brexitről.
2019. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
"Közismert femináciként" (állítólag annak számítok ezen az oldalon) csak azt tudom mondani én is, hogy mindekinek a magánügye, hogy kivel jön össze. Testvéremnek meg pont annyira tekintem az instamodelleket, mint bárki mást, tehát semennyire. Én ember vagyok, te ember vagy, ők is emberek, ennyi.
2019. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Szerintem meg jogos volt a kérdésem, hiszen a feminizmus elvileg a NŐKÉRT szól.


Ebből adódóan inkább az meglepő számomra, hogy ennyire érdektelenek vagytok az insta modellek iránt, és nincs róla véleményetek. Bár tiszteletben tartom a véleményetek, viszont nekem kicsit úgy tűnik, mintha inkább tartózkodnátok a témától.


Egy korábbi válaszoló ezt írta:


"Azoknak a férfiaknak, akik nekem tetszenek, nem öszeegyeztehető az értékrendjükkel, hogy a barátnőjük/feleségük/leendő gyermekeik anyja félpucér fotókat osszon meg magáról nyilvánosan."


Meglehet, hogy így van, viszont ha az insta modell olyan arányokkal rendelkezik, amelyek evolúciósan megfelelnek a férfi szexuális szelekicós kritériumainak, akkor nehéz elhinni, hogy tényleg így gondolja, nem pedig arról van szó, hogy úgy véli, neki nincs esélye egy olyannál. Főleg akkor, ha te csak egy átlagos nő vagy.

2019. márc. 25. 13:02
 14/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem is ismerek instamodelleket. Ha valakinek ők jönnek be, az tényleg nem engem keres - ezen mi a meglepő? Ugyanígy aki szeretné, hogy a felesége otthon üljön és szüljön, az sem engem keres.


Általánosságban nem szoktam ilyen piti dolgokon gondolkozni. Amíg valaki nem bánt másokat, felőlem azt tesz, amit akar.

2019. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
Na, már megint az instamodellezős szerencsétlen... Azon a retken is ugyanolyan átlag emberek vannak. Inkább te is rakd fel magad oda, szánalmas ez a vergődés.
2019. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Fent vagyok az instán, nem is akármilyen képekkel. Egyébként meg miért képzeled, hogy csak én teszek fel róluk kérdést?


Te szerencsétlen...

2019. márc. 25. 13:30
 17/31 anonim ***** válasza:
64%

Arányok, amik megfelelnek a férfi szexuális szelekciós kritériumainak :D


Ezen hangosan felnevettem.

Elvileg a gyerekszüléshez a legjobb arányok a 100-70-100, mégse jött még egy férfi sem centivel randira eddig :D


Miért, ők nem átlagos nők voltak a plasztika előtt, sőt, nem azok még most is, ha lekerül a smink és a photoshop? Láttál már egyet is élőben közelről?


Már a harmadik hozzászólásomban próbálok utalni rá, hogy nekem az intelligens férfiak tetszenek, nem a külsőorientált tenyészkanok.

2019. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Konkrétan az instagramról nem ismerek senkit, viszont olyasmi csajokat ismerek, akik elvileg oda lennének valók.


Hát a méretek, amiket mondtál, nekem kínai, szóval nem tudom értelmezni.


Nevethetsz viszont, az átlag nő nem néz ki úgy, mint azok a típusú csajok, akiket is instán több százezren követik.


Bizonyára neked sincs olyan szép arcod, és jó alakod, meg nem is vagy sportos sem, és narancsbőrös vagy, mint az átlag nő többsége.


Attól, hogy az átlag szinted megütöd, és nem tenyérnyi melleid vannak, még nem fogsz jól kinézni.

2019. márc. 25. 13:36
 19/31 A kérdező kommentje:
Biztos rá van írva annak a pasinak a fejére, hogy ki a neked tetsző intelligens... ilyen baromságot.
2019. márc. 25. 13:37
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

Hol mondtam, hogy jól nézek ki, vagy nézek ki úgy, mint egy Insta-görl?


Valóban van valamennyi narancsbőröm, nincs fitness modell alakom (elhízva sem vagyok mondjuk), az arcom alapján se választanának meg Miss Universe-nek, de van egy férjem, aki olyannak szeret, amilyen vagyok, más meg nem érdekel :)


Nem, nincs rá írva, hogy intelligens, ezt a megnyilvánulásaiból szoktam leszűrni, és ez alapján tetszik vagy nem tetszik.


Akiből süt a sötétség, az nézhet ki akármilyen jól, nem tudok vonzódni hozzá. Azt meghagyom a külsőorientált, de belül üres szépségeknek, és mindenki boldog :)

2019. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!