Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista mozgalom milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista mozgalom milyen véleménnysl van arról, hogy szàmos hódító férfi instagram modelleket vàlaszt baràtnőnek?

Figyelt kérdés

Az àtlag nő sokat zsörtölődik emiatt, kb. így:


"Üresfejű plàzari**anc, mutogatja a pi**àjàt, meg pózolgat az almàs telefonmal.. pff... ez kell a mai pasiknak, a normàlis nők nem"


A feminista mozgalom befogadóbb az insta modellekkel, testvéreiknek tekintik őket?


Az insta modellekkel jàró (pózoló) férfiakat nem vetik meg?


2019. márc. 25. 09:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
Ennél a faszik, akik ezekre a nőkre csorgatják a nyálukat, sokkal szánalmasabbak. Rondák, gusztustalan a testük, szőrös, hájas, büdös pasasok, és recskázva, lihegve nyomják a lájkokat. Egészségükre. Maradjanak is otthon a gép előtt. A lányzókat nem bántják, jó helyen vannak a mama házában.
2019. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#20


Hát, ha csak a megnyilvánulásaiból szűröd le, akkor eléggé pórul járhatsz.


Ha nekem épp nem akad olyan csaj, én is el tudom hitetni az átlagosabb nőkkel, hogy ribinek tartom a szép nőket, és ettől nagyra növök a szemében.

2019. márc. 25. 13:53
 23/31 A kérdező kommentje:

#21


Nem vagyok sem ronda, sem szőrös. Én nem is lájkolok. Csorgatni sem szoktam a nyálam. Ál. akkor nézek instamodelleket, ha bekövetjük egymást. Nem azt mondtam, hogy rájuk verem a farkamat, csak, hogy szépek. Ennyi.

2019. márc. 25. 13:55
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

És miből lehet még leszűrni az intelligenciát, mondjad, ha nem a beszédből, megnyilvánulásokból, abból, ahogy velem és másokkal viselkedik?


Az, hogy ki kit tart ribinek, engem aztán nem érdekel, mások alázásával értelmes nőnél nem fogsz bevágódni, szóval ennyit erről.


Akkor meg menj, dugj meg egy-két Insta modellt, ahelyett, hogy Gyakorin osztod az unalmas átlag nőket, az sokkal izgalmasabb szórakozás, nem? :)

2019. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#16 a színvonal árulkodik, le sem tagadhatnád
2019. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A feminista "mozgalom" az "instamodellekről" és a velük kapcsolatos kérdésedről ugyanolyan véleménnyel van, mint egy, az internetes média kortárs irányzataival, és annak társadalmi hatásait taglaló szociológiai tanulmány lenne. Ez a pontos válasz a kérdésedre.
2019. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, "azt bárki mondhassa".
2019. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
jav.: irányzataIT
2019. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Menjetek már át az antifeminista, feminista vitával a politika szekcióba.
2019. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések honnan jönnek? gondolod h az a magyarok a magyar nők legnagyobb gondja..dúl a kilátástalanság hazánkban, mert a közmunka program papíron jól néz ki de valóságban semmi..gondolod h a nők nagy részének az insta modellekkel van gondja?? sehol nem hallottam h bárki erről beszélt volna se fiatal se agg..amúgy a férfiak nagyon lenézőek a pózoló nőkkel szembe, a nagy többség szóval a kérdés felvetés is hülyeség..
2019. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!