Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista mozgalom milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista mozgalom milyen véleménnysl van arról, hogy szàmos hódító férfi instagram modelleket vàlaszt baràtnőnek?

Figyelt kérdés

Az àtlag nő sokat zsörtölődik emiatt, kb. így:


"Üresfejű plàzari**anc, mutogatja a pi**àjàt, meg pózolgat az almàs telefonmal.. pff... ez kell a mai pasiknak, a normàlis nők nem"


A feminista mozgalom befogadóbb az insta modellekkel, testvéreiknek tekintik őket?


Az insta modellekkel jàró (pózoló) férfiakat nem vetik meg?


2019. márc. 25. 09:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én nem választok páromnak olyat aki instán követ bárkit is..annál értelmesebbek tetszenek..az exem még a facebook-ot is utálta..én sem vagyok fent..szóval hagyjuk már az instát meg a lányokat rajta..

A nők nagy részét nem érdeklik az instás magamutogató lányok meg az őket követő férfiúk, az értelmesebbje ennél mérföldekre túllát az feministák is..

2019. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!